Štát je nepriateľom slušných ľudí na Slovensku…!!!

22. september. 2010 o 19:32 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Štát je nepriateľom slušných ľudí na Slovensku…!!!

O tom niet pochyb, opakovaný zásah kukláčov proti protestujúcim občanom   za svoje práva   v Šarišských Michaľanoch a Krompachoch na východnom Slovensku a zásah polície proti ľudom, ktorý   chceli položiť vence k soche Svätopluka je   nepochybným dôkazom.   Ešte dodávam, že tí   slušní protestujúci   ľudia z obce na východnom Slovensku sa celkom legálne dovolávali dodržiavania Ústavy SR zo strany štátu, t.j. aby zákony boli uplatňované voči každému občanovi rovnako, bez ohľadu na národnosť, rasu, náboženské či politické presvedčenie… Dnešná, ale aj dlhodobá kriminalizácia   a mediálna propaganda proti slušným ľuďom, riadne pracujúcim a odvádzajúcim dane, ktorý len poukazujú na parazitizmus a zločinnosť a nečinnosť štátu je nepochybným dôkazom…
Keďže okrem kriminálnikov a parazitov majú slušní ľudia, ako nepriateľa aj vlastný štát, ktorý sa vyhráža ďalším zbrojením proti svojim občanom, potom aj občanom nezostáva nič   iné …!!!

Petmamon
Občan Slovenského štátu a živiteľ rodiny

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: