Dubnicou otriasol šokujúci útok! Skupina Cigánov v podchode dobila a dopichala nožom mladého muža!

30. augusta. 2010 o 12:20 | Kategória: Cigánsky problém, Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Dubnicou otriasol šokujúci útok! Skupina Cigánov v podchode dobila a dopichala nožom mladého muža!

Dubnicou otriasol ďalší šokujúci útok! Zakrvavený podchod, rezné a tržné rany a prevoz do nemocnice.
Všetko to začalo pred  reštauráciou D-klub, kde mal údajne 23-ročný muž nožom napadnúť o dva roky mladšieho M. K. Údajný útočník sa potom vybral smerom k dubnickému podchodu pri OS Máj. „Tam ho následne dobehla skupina Rómov a v podchode ho dobili a dopichali nožom” potvrdil Tibor Rehák, náčelník Mestskej polície v Dubnici nad Váhom.
Po tom, ako sa skupinka osôb „pomstila” 23-ročnému mužovi, dali sa na útek. „Keď utekali, tak poškodzovali osobné motorové vozidlá, ktoré mali utrhnuté alebo ohnuté stierače” doplnil Rehák.
Zranenému mužovi bola poskytnutá prvá pomoc a  privolaná sanitka Rýchlej zdravotnej pomoci. „…Mal veľkú reznú ranu na pravom lýtku, tržné rany na temene hlavy a rezné rany na prstoch ľavej ruky, pričom mal čiastočne amputované dva články malíčku ľavej ruky,” informoval náčelník MsP.
Pre podozrenie zo spáchania trestného činu výtržníctva a ublíženia na zdraví prevzalo celú udalosť  OO Policajného zboru v Dubnici nad Váhom.
Šokujúce na prípade je, že sú v ňom zapletení aj aktéri júnovej udalosti, ktorá sa stala pri tkz. dubnickom Luníku. Vtedy 57-ročný Dubničan postrelil piatich Cigánov, ktorí chceli odniesť z jeho dvora autobatérie do zberne.
Podľa zverejnených informácií boli niektoré postrelené osoby totožné s osobami, ktoré zaútočili na muža v dubnickom podchode. Ten museli ráno upratať do pôvodného stavu pracovníci Technických služieb mesta, nakoľko bol podchod celý zakrvavený.

Čítajte viac: Dubnicou otriasol šokojúci útok

I keď sa naši nepriatelia pokúšajú vytvárať zdanie, že ĽSNS vie rozprávať len o
cigánskom probléme, každý z vás môže zodpovedne prehlásiť, že to nie je to pravda.
ĽSNS bojuje proti všetkým zlodejom a parazitom na Slovensku!
My bojujeme proti parazitom na Luníku IX., v osadách, v politike, v polícii ako aj v súdnictve!

Ľudová strana Naše Slovensko


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: