Kosovo nie je len Srbskou otázkou

29. júla. 2010 o 10:47 | Kategória: Kosovo, Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Kosovo nie je len Srbskou otázkou

Kto rozhoduje v otázke Kosova? Koho a k čomu rozsudok zaväzuje? Aj to je otázka, kto uzná rozhodnutie tejto nikým nectenej organizácie, ktorá sa volá nejaký súd OSN. Srbi určite nie. Zatiaľ sklonia svoju hlavu pred silnejším. Srbsko nikdy nezabudne, čo u nich USA spáchali (tento letecký terorizmus prečo neprejednával vele/ne/vážený súd?). Hrôzy vojny síce Chorváti, Srbi, Maďari nemôži zabudnúť, ale časom sa rany zahoja. Ale to, čo USA spáchali, Srbsko nezabudne nikdy, pretože to nebola vojna ale teroristický útok!

Nikdy sme nehovorili, (nech ukáže, kto by o tom vedel) že v srbsko-chorvátskej vojne Srbsko malo pravdu. Ale tá vojna bola záležitosťou Srbov a Chorvátov a nikto nemá právo dodatočne do toho hocičo dovysvetľovať. A k tomu už vôbec nikto nemal mať právo, aby zneužíval svoju presilu a uskutočňoval teroristické bombardovania.

Kosovo malo byť záležitosťou Srbov a Albáncov, keby sa USA neboli zamiešali opäť do vecí. Prečo vlastne toľko protisrbskosti od USA?

Spomedzi všetkých slovanských národov Srbi sa viažu najužšie k ruskému národu. To je ten hriech, kvôli ktorému musia vytrpieť všetko zlo od sionistického západu. Preto museli Srbi prežiť ich vlastný Trianon. Pre Západnú Európu by silný ruský spojenec Veľké Srbsko – predchádzajúcim menom Juhoslávia – znamenal veľký problém. Rusko sa však ticho posilňuje v pozadí, otvára svoje krídla. A keď tá chvíľa príde a Ruské impérium rozprestrie svoje krídla a svoju ideológiu, skončia všetky útrapy a poníženia Srbska. To vie a očakáva každý Srb. Rusko pozvdihne srbský národ, ktorý sa k nemu viaže vo svojich koreňoch a ktorý od teroru USA najviac vytrpel. Pre nás bude radosť sledovať to poníženie čo tam títo namyslení žuvačkoví vojáčkovia USA a EU dostanú. Pre istotu si odložíme fľašu šampanského a nech sa to stane kedykoľvek, pre nás aj tak nasleduje novoročná zábava. A čo sa stane s tamojšími Maďarmi? Ak sa postavia za Srbov, pozdvihnú sa s nimi, ale ak proti, čaká ich smutný osud. Od tejto chíle je otázkou iba to, v čo veria. V USA alebo v posledné biele impérium. (To vyslovil práve David Irving.)

Samozrejme teraz môžete papuľovať milí sovinistickí „Maďari“. Ale nezabudnite, že tento príbeh nie je o balkánskej vojne ale o smrzačení jednej poníženej krajiny. Nezoberú od Srbska okupované, zabývané alebo zmluvami získané územie, ale jeho prastarú zem, pravlasť srbského národa. Kus jeho histórie. Ak si niekto myslí, že si to Srbsko zaslúži, nič nechápe.

Aj my sme už raz boli v podobných botách a naviac my sme ani len neboli na padrť rozbombardovaní, ale tú bolesť generácie dedia dodnes. Proti zmrzačeniu krajiny sa búrite do dnešného dňa ale pritom podobnému zločinu o 200 kilometrov ďalej tlieskate? Našťastie tento názor nie je všeobecný, pretože každý čestný človek, nech je Maďar alebo syn hociakého národa neprijíma od takéhoto nečestného súdu až taký hanebný rozsudok.

Pre tých pätolízačov USA, ktorí odobrujú rozsudok súdu OSN by neuškodilo trochu porozmýšľať ani o tej možnosti, že čo kedy sa ten milión Cigánov v Maďarsku obráti na OSN s návrhom, aby založili na severe Maďarska cigánsku republiku? Súd by skoro určite odsúhlasil a mohlo by sa radovať. A prečo sa takýto rozsudok OSN nerozširuje napríklad na Južné Osetsko alebo Abcházsko? Alebo na Severné Írsko? A keď šesť miliónov Turkov v Nemecku vyhlási novú tureckú republiku v strede krajiny, tiež môžu očakávať podobný výsledok? Otázok je veľa, ale jedna vec je istá: tento rozsudok je najväčšou sprostosťou sveta. A ako taký, môžu ho uznať len sprostí.

Rozmýšľať!

Magyar Nemzeti Arcvonal má svoju stratégiu na pozdvihnutie národa a neuznáva žiadne šovinistické názory a nespravodlivé rozsudky. Národy Karpátskej kotliny sú bratské národy a prišiel čas, keď sa musíme postaviť jeden za druhého. Tento rozsudok OSN je šovinistickým rozsudkom, pretože sa zrodil z nenávisti proti srbskému národu. Šovinistická myšlienka musí zmiznúť, pretože čo dnes bolí teba, zajtra môže bolieť aj mňa. Aj nás bombardovali anglo-americké teroristické bombardéry a keď sa nám, susedným národom nepodarí dospieť k nejakej dohode, v budúcnosti sa môže zopakovať to, čo si len málo ľudí vie dnes predstaviť. Budeme vojnovou zónou!

My ideme ďalej na ceste, obraciame sa k susedným národom s priateľstvom a úctou, naša sila rastie, pričom sa svet rúca okolo nás. Veríme v nášho Vodcu, v Cestu, ktorú pre nás vytýčil a z ktorej nás nikto nemôže odchýliť.

S neoblomnou vierou a silou vpred pre Boha, pre Národ, pre Slobodu!

István Gyártó – Jövőnk.info


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: