Letný tábor Slovenskej pospolitosti na Orave

24. jún. 2010 o 16:25 | Kategória: Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Letný tábor Slovenskej pospolitosti na Orave

Orava – 18. – 20. júna 2010.  Po vyčerpávajúcich predvolebných aktivitách sme si počas víkendu prišli oddýchnuť do nádhernej oravskej prírody. Nosnou témou nášho tábora bola oslava 15. výročia založenia Slovenskej pospolitosti.
Mladí nacionalisti z rôznych kútov Slovenska mali tak jedinečnú príležitosť stretnúť sa spolu a v priateľskom kruhu sa podeliť o zážitky a skúsenosti z doterajšieho boja. Naše pozvanie prijali aj kamaráti z poľskej organizácie Falanga. Ich delegáciu viedol Vodca Falangy Bartosz Bekier.  Pre účastníkov tábora boli pripravené rôzne športové aktivity, súťaže a bohatý večerný program. Každý si tak mohol vyskúšať športovú streľbu, rôzne silové disciplíny či netradičný beh. Jednotlivé disciplíny boli hodnotené a výhercovia odmenení.
Aj keď sa zdalo, že nám počasie nebude priať, nakoniec si členovia i aktivisti SP a ĽS NS užili zábavu naplno. Dážď neprekazil ani samotnú oslavu výročia SP pod holým nebom. Oba večery sa zavŕšili vatrou a táborákom. Tohotoročný letný tábor bol stelesneným príkladom slova pospolitosť.
V nedeľné poobedie sme sa plní zážitkov a odhodlania do nového boja pobrali každý svojim smerom, aby sme mohli vo svojich mestách pokračovať v našej rozbehnutej činnosti.

HV SP

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: