Ortodoxní rabín sexuálne zneužíval svoju dcéru

19. máj. 2010 o 20:31 | Kategória: Sionizmus, Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Ortodoxní rabín sexuálne zneužíval svoju dcéru

27 ročná dcéra ortodoxného židovského rabína vypovedala pred federálnym súdom v Brooklyne o 18 rokov trvajúcom sexuálnom zneužívaní svojim otcom.
„Cítila som sa strašne sama, vystrašená, zmetená,“ povedala žena so slzami v očiach hladiac na svojho otca – rabína krútiaceho hlavou, ktorý sedel na druhej strane súdnej siene.
Povedala že jej mama práve varila kuraciu polievku a rodina sedela spolu v kuchyni, keď prišiel jej otec Izrael Weingarten a vyzval dievča, aby s ním išla do spálne, kde ju sexuálne napadol.
Po tomto incidente, ktorý naštartoval roky sexuálneho trýznenia a zneužívania cítila obrovský zmätok a ohlušujúce ticho.
Rabín jej zakazoval nosenie svetlofarebných šiat, nohavicové kostýmy, hudbu a knihy.
Weingarten sa pred obvinením bizarne bránil. „Nie som zvyknutý hovoriť s ľuďmi, ako ste vy,“ povedal s ťažkým anglickým prízvukom. Chválil svoju dcéru, ale tvrdil že sa zmenila po údajnej afére so susedom. A neustále opakoval a snažil sa ukázať, že náboženskí Židia nie sú tak odlišný od ostatných ľudí. Nie sme tak odlišný, pokiaľ ide o našich predkov…. Jediná vec je, že my sme nechceli meniť.“
Následne vypovedala pred súdom rabínova ex-manželka a najstarší syn, ktorí rabína usvedčili.

Kovlad

Súvisiace – Ďalší židovský Rabín zneužíval svoju vlastnú dcéru

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: