Tak teda neprišiel… ,alebo prečo Dr. Finkelstein nedorazil na Slovensko

28. marca. 2010 o 19:52 | Kategória: Reakcie, Sionizmus | Komentáre vypnuté na Tak teda neprišiel… ,alebo prečo Dr. Finkelstein nedorazil na Slovensko

Potom, ako sa skončilo prednáškové turné Dr. Finkelsteina v strednej Európe dňa 26. 02. 2010 jeho vystúpením v Berlíne, považujem za potrebné ako jeden z hlavných organizátorov prednášky Dr. Finkelsteina v Košiciach osvetliť dôvody, kvôli ktorým sa napokon jeho prednáška na tému „Memento doby: Sionizmus“ u nás neuskutočnila. Vedome tak robím až s primeraným časovým odstupom, s úmyslom nepoškodiť organizátorom vystúpenia Dr. Finkelsteina v Prahe pred samotným uskutočnením sa prednášky v Českej republike a nepoškodiť tak palestínske oprávnené záujmy. Čo však musí byť povedané, povedané byť musí aj za cenu prekonania mlčania z dôvodov „politickej korektnosti“.

Nociar – Čejka – Finkelstein: Kto je zakomplexovaný, kto žije v omyle a kto v pravde? alebo…o.ludskej.ubohosti.fasizmobijcov_bz

O slovenskej, českej a chazarskej lumpen-inteligencii vypovedá očitý svedok Igor Cagáň.

Celý dokument vo formáte PDF nájdete tu: O ľudskej úbohosti fašizmobijcov

——————————————————————————–
Poznámka editora:

Treba povedať, že na prednášku doktora Finkelsteina som sa veľmi tešil. Bol som nadšený z toho, že sú tu aktivisti, ktorým sa podarila veľká vec. Bohužiaľ, celé ich úsilie vyšlo nazmar.
Ale ani v Česku neprešla prednáška celkom tak, ako si organizátori predstavovali. Síce po rôznych obštrukciách, klamstvách a štvavej kampani bolo umožnené Finkelsteinovi vystúpiť, ale nie tam kde pôvodne mal a pred omnoho menším obecenstvom. Taktiež jeho vystúpenie v ČT24 bolo výsmechom demokracie. Očividne nie je demokratickým hovoriť o holokauste ako o továrni na peniaze.

Na záver chcem poďakovať Igorovi Cagáňovi a aj celému tímu za jeho úsilie pri organizácii prednášky, aj keď to nedopadlo tak, ako sme očakávali. Zasa sme ale všetci o niečo múdrejší.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: