Monitoring extrémistov z Antifa

18. marca. 2010 o 21:23 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie, Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Monitoring extrémistov z Antifa

V nedeľu 14. marca sa v Bratislave zišli nielen národovci a hrdí Slováci, ktorí si chceli slušne pripomenúť výročie slovenskej štátnosti, ale aj rôzni pseudohumanisti, akože-demokrati, ale aj pomätenci z radov Antifa, pre ktorých je fašista každý, kto si dovolí mať iný názor, než aký je nalinajkovaný a politicky korektný. Práve na cintoríne sa objavil človek, o ktorého sme sa prvý krát začali bližšie zaujímať v novembri 2005, kedy sa zúčastnil na demonštrácii, ktorú zvolávali ľudia, ktorí sami seba titulujú honosným názvom „antifašisti“ (viď. foto z roku 2005). Tento človek sa práve 14. marca 2010  objavil na martinskom cintoríne s fotoaparátom, no po chvíli sa nenápadne vytratil. Či bolo jeho úlohou fotiť prítomných národovcov a následne poskytnúť fotografie extrémistom z Antify presne nevieme.

V každom prípade, nejaké informácie o tomto človeku už máme, ale pokiaľ ste ho spoznali a máte o ňom bližšie info, prepošlite nám tieto informácie na mail.

Anti-Antifa

Na „antifašistickej“ demonštrácii 17.11.2005 v Bratislave z žltou šatkou na krku.

Na Martinskom cintoríne 14. 3. 2010 pri hrobe Dr. Jozefa Tisa


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: