Kto stojí za pripravovanou provokáciu proti Pochodu za národ?

12. marca. 2010 o 18:22 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie | Komentáre vypnuté na Kto stojí za pripravovanou provokáciu proti Pochodu za národ?

Na výročie vzniku slovenského štátu vyhláseného 14. marca 1939, ktorý je národnými kruhmi pokladaný za deň slovenskej štátnosti, pripravili nacionalisti niekoľko národných podujatí. Medzi inými aj bratislavský Pochod za národ.  Samozrejme, ľudia nenávidiaci všetko slovenské a kresťanské sa snažia v spoločnosti navodiť dojem, aby verejnosť vnímala tieto oslavy negatívne a preto pripravili niekoľko kortešačiek a odpornú provokáciu. Nikoho neprekvapí, že celú túto frašku financuje sionistická finančná lobby a na tomto paškvile sa svorne spolu podieľa Židovská náboženská obec, sionisti, slobodomurári, anarchisti, takzvaní antifašisti a ich rôzne zoskupenia a organizácie.

Prvá takáto protislovenská provokácia sa má konať na Hodžovom námestí, len hodinu pred začatím nacionalistického pochodu, ktorý má začať tiež zhromaždením na tom istom mieste.
Túto svoju frašku nezmyselne nazvali  „Fašizmus nepatrí na Slovensko“. Kto za tým stojí?
Sionistická OKS a jej dcérske spoločnosti, personálne, finančne a ideologicky prepletené „inštitúcie“, ako sú Konzervatívny inštitút Milana Rastislava Štefánika, Bratislavský inštitút humanizmu, Nadácia Milana Šimečku, Inštitút pre verejné otázky, Inštitút pre moderné Slovensko, Centrum pre filantropiu, Nadácia Jána Langoša, Združenie Občan, demokracia a zodpovednosť a Dokumentačné stredisko holokaustu. O pozadí menovaných inštitúcii a persónach si môžete pozrieť podrobnú analýzu, ktorá je síce z roku 2005, ale je stále aktuálna – Kto za koho kope. Zvolávateľom tejto frašky je známi sionista, podpredseda OKS Ondrej Dostál.  Podpora sionistického plátku Týždeň nikoho neprekvapí. O postojoch a demokratickom myslení členov a predstaviteľov OKS sa najlepšie nedávno vyjadril lokálny poslanec OKS v Petržalke sionista František Šebej, ktorý pohŕda priamou demokraciou a na margo referenda sa vyjadril takto: „Nepotrebujem referendum, v tomto prípade mi stačí vlastné presvedčenie. Aj keby 99 percent Petržalčanov bolo za, ja budem proti“.
No a aby toho nebolo málo tak sa zvolávatelia tejto frašky vo svojej pozvánke, pod ktorú sa podpísali všetky vyššie menované inštitúcie, na margo 14. marca, tj. vzniku našej slovenskej samostatnej štátnosti  vyjadrili, ako o „smutnom dni našej histórie“. Príznačne je povedať aj to, že títo ľudia zoskupení vo vyššie menovaných inštitúciách boli aj v roku 1992, kedy sa rozhodovalo o obnovení samostatnosti SR zásadne proti samostatnému Slovensku.
Organizátorov podujatia nazývajú fašistami a hovoria o nich, že zneužívajú demokraciu, tým že si zorganizovali vlastné podujatie. Keby sa nad sebou zamysleli, tak by pochopili, že v demokracii, ktorej oni majú plné ústa, pritom myslia a konajú inak, nie je zneužitie demokracie zvolať zhromaždenie, ale práve opačne zneužite demokracie je niekomu sa snažiť toto demokratické právo cez rôzne zámienky a zákazy odobrať.

V poradí druhá kortešačka má byť zhromaždenie „Máme radi túto krajinu“, ktorá ma začať na Námestí SNP o 15.00 hod. Toto zhromaždenie Tátokrajincov vedených pofidérnym „vekslákom“ a primitívom Alojzom Hlinom, sa snaží na svoje plytké politické účely zneužiť ochranárov. Na svojom blogu vyzýva k „občianskemu“ blokovaniu ulíc pred údajnými pubertiakmi v kanadách.

V poslednom rade tu máme opäť pseudokultúrnu akciu „Dosť bolo ticha“. Pod touto fraškou rozumej niekoľkodňové kvázi „antifašistické“ podujatia od premietania filmov, cez besedy a pseudovýstavy. Na tomto paškvile sa podieľa svorne vedľa seba niekoľko známych sionistických antinárodných a protikresťanských aktivistov od sionistického písalka anarchistu Petra Gettinga, cez zaujatého židovského tiež historika Ivana Kamenca, až po Židovskú náboženskú obec a anarchobolševický „hudobný klub“ Intergalaktická obluda, ktorý nájdete na bratislavských Kramároch. Práve táto „klubovňa“ je  miesto, kde sa stretávajú bratislavskí militantní násilníci a extrémisti, skrývajúci sa pod tzv. antifašizmus. Ďalej na tom participuje trápne združenie Ľudia proti rasizmu, ktoré chce zo Slovenska multikultúrne bahno, neprakvapila ani Nadácia otvorenej spoločnosti čo nie je nič iné, ako celosvetová sionistická lobby sponzorovaná americko-maďarským židom Sorosom, boľševický Zväz protifašistických bojovníkov, sionistické kníhkupectvo Artfórum, SMEtisková Nadácia Milana Šimečku, Grenpacee a iní.

Tu záleží na každom rozumnom občanovi, či sa nechá zmanipulovať a vtiahnuť do tejto  mašinérie, alebo sa postaví na stranu pravdy a spravodlivosti a vysmeje sa týmto trápnym protislovenským pokusom urobiť z tejto provokácie občiansku vzburu proti nacionalistom.

Pevne verím, že tak ako minulé roky, tak aj tento ostane toto odporné divadlo iba na satanovej synagóge a niekoľkých manipulovateľných idiotoch.

SP


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: