Budúcnosť pre naše deti

23. novembra. 2009 o 18:31 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Budúcnosť pre naše deti

Európska populácia starne. Dnešné mladé rodiny už nemajú 5 detí, ako na začiatku minulého storočia, ale 1 dieťa alebo aj žiadne. To spôsobuje v spoločnosti problémy, v prvom rade v dôchodkovom systéme. Krajiny západnej Európy to riešia veľmi svojskou metódou-absolútne neregulovanou podporou imigrácie. Aj keď je už dnes jasné, že táto metóda nefunguje, nikto sa to nepokúša zmeniť. Prečo aj, veď by ho ešte niekto nazval rasistom, poprípade extrémistom. A tak dochádza k čoraz častejším stretom medzi prisťahovalcami a pôvodným obyvateľstvom, ktoré je zatláčané do kúta a pomaly, ale isto sa stáva menšinou. Ak niekto navštívil západné metropoly ako Londýn či Paríž, vie, o čom je reč.
Kto si myslí, že Slovenska sa to netýka, je na veľkom omyle. Stačí počkať 10-15 rokov (možno aj menej) a budeme tu mať multikultúrnu spoločnosť ako vyšitú. Ak k tomu ešte pripočítame cigáňov (ktorých populácia rastie exponencionálne), pre domáce slovenské obyvateľstvo sa už miesto hádam ani nenájde. Čo je však horšie, nenájdu sa ani mladý ľudia, ktorí by sa tento nepriaznivý trend usilovali zvrátiť. Väčšina mojich rovesníkov-maturantov nevidí svoju budúcnosť v tejto krajine. Ich vysnívanou destináciou nie je ani západná Európa, dokonca ani USA, ale exotické krajiny ako napríklad Jamajka. (…) Dosť úbohý výsledok stáročia trvajúceho snaženia sa našich predkov, aby svojim potomkom vydobyli lepšiu budúcnosť v našej krajine. Lebo presne o to ide. Aby naše deti vyrastali a žili v lepšom svete, ako je ten náš. Aby mohli slobodne dýchať, vzdelávať sa a pracovať, aby poznali krásy našej vlasti a mohli si povedať: ,,Toto je môj domov!“ Aby sa tu ako doma aj cítili.
Naša Zem bola za ostatných 50 rokov zničená viac, ako kedykoľvek predtým. Globalizácia, ničenie životného prostredia a preľudnenie ju doslova ochromili. Jedinou hodnotou dnešku sú peniaze, a na ich získanie treba tvrdo pracovať. Nie je čas na také zbytočné príťaže, ako sú deti. Radšej budeme makať hoci aj do 90-tky, no potom, keď už sa o seba nezvládneme postarať sami zistíme, že nám niekto chýba. Niekto, s kým by sme sa mohli podeliť o životné skúsenosti, kto by nám nezištne pomohol a komu by sme mohli odovzdať naše dedičstvo. Nielen materiálne, ťažko zarobené peniaze, ale hlavne to duchovné.
Deti sú dnes luxusom, a poriadne drahým.  Priemerná slovenská matka, pracujúca denne 8 a viac hodín,  si nemôže dovoliť viac ako dve deti. Ani s tými jej nikto, a už vôbec nie štát, nepomôže. Na druhej strane ženy v krajinách tretieho sveta majú bežne zo desať detí.  Tieto deti sa narodia do sveta bez pitnej vody, poľnohospodárskej pôdy a pracovných príležitostí, tým pádom sú odkázané na pomoc druhých. A všetci vieme, kto dotuje obyvateľstvo v Afrike, či v niektorých častiach Ázie alebo Latinskej Ameriky. Sú to pracujúci Európania, teda aj my. Európania, ktorí si nemôžu dovoliť (resp. nechcú) vlastné potomstvo, živia hojne sa rozrastajúcich obyvateľov tretieho sveta. A nielen že ich živia, oni si ich nakoniec dotiahnu až k sebe domov!
Je to začarovaný kruh. Táto planéta nie je nafukovacia, nedokáže uživiť také veľké množstvo ľudí a zároveň im dať strechu nad hlavou. Číňania to už pochopili, kedy na to prídeme my?  Treba v prvom rade obmedziť imigráciu. Potom treba zastaviť dotáciu tých, ktorí si ju nijak nezaslúžia. Združenia ako Ľudia proti rasizmu či Antifa radi poúčajú o rovnosti. Ak sú tí ľudia rovní s nami, nepochybne sa dokážu dotovať aj sami. A napokon treba motivovať inteligentných a pracovitých ľudí, aby plodili deti. Deti, ktoré budú schopné vytvárať a uchovávať hodnoty, a tiež ich odovzdať svojim deťom. Deti, pre ktoré bude najväčším rajom na Zemi nie Jamajka, ale naše Slovensko.

„Zdravé dieťa v rodine
Zdravý občan v dedine
Zdravý národ v krajine
Taký národ nezhynie!“

T.M.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: