POZOR – NÁRODNÁ MOBILIZÁCIA JE OTÁZKOU PREŽITIA!!!

25. septembra. 2009 o 23:46 | Kategória: Cigánsky problém, Reakcie | Komentáre vypnuté na POZOR – NÁRODNÁ MOBILIZÁCIA JE OTÁZKOU PREŽITIA!!!

svetloHoci od cigánskeho útoku na správcu futbalového štadióna v Šarišských Michaľanoch ubehlo už viac ako 6 týždňov, vláda ani polícia naďalej cigánsky problém nerieši. Napriek mesiac trvajúcim protestom proti cigánskemu teroru sa vláda zmohla len na systémové prenasledovanie svojich kritikov. Aj keď policajný prezident Packa považuje protestujúcich občanov len za “vymletých náckov”, ktorí vykrikujú na uliciach, no sami nemajú ani len návrh riešenia cigánskeho problému, a napriek verejnej výzve Mariana Kotlebu, podpredseda vlády Dušan Čaplovič v sebe nenašiel odvahu ísť s Kotlebom do verejnej televíznej diskusie. A možno práve vďaka takémuto postoju vrcholných predstaviteľov vlády a polície naberá cigánsky teror čoraz väčšie obrátky!

Vrahovia cigánskeho pôvodu sú čoraz mladší, ich útoky sú čoraz brutálnejšie!

Tu si môžete prečítať necenzurované informácie o cigánskom útoku v Lipanoch! http://www.nss.sk/index.php?stranka=00&id=265

        Napriek vyhláseniam ministra Kaliňáka o zvýšenom počte policajtov v kritických oblastiach sú zabíjaní ďalší a ďalší Slováci, a to len preto, že pre políciu nie je prvoradá bezpečnosť občanov Slovenskej republiky, ale politický boj proti kritikom vlády, ktorých označuje za extrémistov. Viac informácií nájdete v článku Kto to zaplatí?

 

Protestné zhromaždenie proti nečinnosti vlády pri riešení sociálnych problémov obyvateľstva

sa uskutoční v sobotu, 26. septembra 2009, o 13:00 hod. na Francisciho námestí v Hnúšti!

Príďte aj vy vyjadriť svoj názor!

SP


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: