Tak plať!!!

21. septembra. 2009 o 17:12 | Kategória: Cigánsky problém, Reakcie | Komentáre vypnuté na Tak plať!!!

cigani-5Hej hlúpy biely človek! Zaplať ešte viac zo svojich daní! Nevidíš ako zle sa nám žije?! Prečo nechceš platiť? Si určite rasista! Áno si rasista, vy všetci ste rasisti! Si rasista, lebo si chrániš svoj úbohý majetok pred mojou početnou rodinou! Z čoho máme potom žiť, keď sa nám nechce pracovať a za to, že kradneme, zabíjame a vekslujeme nás ešte aj občas trestáte?! Ešte že tie tresty nie sú až také vysoké. Tak už predsa zaplať zo svojho potu! Aby mohli naše ženy ešte viac rodiť! Začnú rodiť v 15 – 16 rokoch a do štyridsiatky stihneme 10 – 15 rovnako degenerovaných  potomkov ako som ja! A vychováš ich TY! Budeš sa o nich starať za svoje peniaze v detských domovoch. Potom keď vyjdú z väzenia budú z nich „kvalifikovaní“ vrahovia, zlodeji a príživníci!  Je to predsa dobrá investícia do budúcej spoločnosti v ktorej budú žiť tvoje deti, no nie?!

Tí šikovnejší z nás sú už zapletení v obchode s drogami, ktoré majú tvoje deti tak radi! Tak zaplať, živ nás zo svojej driny! A raz, keď nebudeš mať z čoho platiť, ťa vyženieme z tvojho domu, znásilníme tvoju ženu a povraždíme tvoje deti! Budeš živoriť ako štvané zviera, budeš sa báť nasledujúcich dní! Len to priznaj, už teraz sme tvojou nočnou morou!  
… a budeš stále platiť! Platiť za to, že si kedysi dávno stratil svoju hrdosť a nepočul si nárek svojho srdca! Za to teraz budeš počúvať smrteľné výkriky svojich blízkych! Budeš sa pozerať na spustošené krásne mestá! Aj teraz keď ti už nič nezostane, budeš platiť… … Budeš platiť svojim svedomím…………….!!!

SP


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: