Štyria mladí nacionalisti brutálne napadnutí cigánskymi kriminálnikmi

27. augusta. 2009 o 19:32 | Kategória: Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Štyria mladí nacionalisti brutálne napadnutí cigánskymi kriminálnikmi

L3BpY3R1cmUyL2lfdG9wL3N0b3JhZ2UvMjAwOS8xL25vel92X3J1a2UuanBnV piatok 18.8. došlo v Bratislave k ďalšiemu zločinu zo strany príslušníkov cigánskeho etnika. Štvorica mladých Slovákov utrpela ťažké zranenia, z ktorých sa ešte dlho bude liečiť.
Začalo to napadnutím mladého nacionalistu, ktorý utrpel nepríjemné poranenia tváre, ktorému na pomoc prišli traja jeho kamaráti. Cigáni vidiac, že sa mladíci nenechajú zastrašiť troch z nich pobodali nožmi. Následkom bodno-rezných rán má jeden z trojice rozrezanú ruku, ktorá si vyžiada liečenie a práceneschopnosť, čo je pre mladého človeka bolestný výpadok príjmu. Druhý z pobodaných má hlbokú ranu v oblasti brucha a poškodený močový mechúr. Stojí za pripomienku, že pri jeho návšteve som spoznal jeho spolupacienta z izby, ktorý bol v ten istý deň vo Fiľakove taktiež pobodaný a taktiež od cigánskeho zlodeja! Pri ochrane vlastného majetku, keď sa bránil olúpeniu bol skrutkovačom bodnutý do stehna.
Najvážnejšie zranenia utrpel náš kamarát Rado, ktorý má poškodenú ľavú stranu pľúc, do žalúdka mu musela byť zavedená trubica a bude sa musieť podrobiť dvom operáciám. Podrobnosti o celej udalosti Vám už čoskoro prinesieme v rozhovore  ním.

Bandera

Súvisiace – http://zpravy.idnes.cz/soud-zmirnil-tresty-za-lyncovani-bile-svine-nebyl-to-rasismus-mini-1pk-/krimi.asp?c=A090826_132615_krimi_cen


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: