Klamstvá o globalizácii a multikulturalizme

25. júna. 2009 o 22:17 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Klamstvá o globalizácii a multikulturalizme

MetalSwampVšetci vieme, že svet sa akosi zmenšuje. Môžu za to nielen pokroky v doprave a komunikácii, ale vo veľkej miere aj  medzinárodný obchod. Mnohé podniky, ktoré mali v zahraničí kedysi len malé filiálky, sú dnes obrovské medzinárodné korporácie. Už dávno kašlú na národné či štátne záujmy, nehovoriac o životnom prostredí. Ich jediným záujmom je zisk, koncentrácia enormného bohatstva a moci. Ovládajú médiá, ktoré len naivný zúfalec môže nazvať slobodnými.
V Spojených štátoch, ktoré si tak hrdo hovoria „najväčšia demokracia sveta“ neexistujú v 21.storočí slobodné média! Maximálne tak slobodné letáky a pamflety, ktoré môžete rozdávať na ulici a za ktoré, ak sú politicky nekorektné, môžete byť aj zatknutí. Niežeby pre globalistov (izraelského pôvodu) vlastniacich  všetky denníky a TV stanice predstavovalo zopár letákov nejakú vážnu hrozbu, ide len o likvidáciu akýchkoľvek svetonázorov okrem toho jediného, ktorý je všeobecne prezentovaný.
V Európe nie je mediálny tlak  až natoľko silný, dokonca ani v multikultúrnych metropolách ako je Paríž. Čo sa týka napríklad izraelsko-palestínskeho konfliktu, nájde sa tu aj zopár novín, ktoré sa zastávajú skôr Palestínčanov ako Židov. V Amerike také nenájdete! Občas sa síce stane, že nejaký článok nesúhlasí s Izraelskou vládou, no len v tom prípade, že sa s tým stotožňuje aj dostatočne veľká židovská opozícia. Inak sú všetky vraždy, násilie a potláčanie ľudských práv Palestínčanov v Izraely absolútne ignorované. Palestínčania napríklad  podľa zákona, ktorý schválil Izraelský vládny kabinet nemôžu bývať v bytovkách spolu so židmi. Len si predstavte, aký by to vyvolalo rozruch, keby bolo niečo podobné prijaté v USA- napríklad, že černosi nesmú bývať spolu s bielymi. Lenže  v tomto prípade všetky média mlčia. Prečo? No, čo myslíte?
Takto totižto vyzerá ten sionistický Nový svetový poriadok! Sústavné podkopávanie kultúry, rasovej identity a ekonomickej nezávislosti každého jedného národa. Samozrejme, až na jednu výnimku.
Globalizácia, ktorú sionisti tak tvrdo presadzujú však nevedie, ako si naivne myslia, k multikultúrnej spoločnosti. Práve naopak. Postavenie kokakolového automatu na každej ulici sveta je uniformita, nie diverzita. Podporovanie emigrácie do západných krajín a miešanie kultúr vytvorí akurát tak jednu sivú masu a zničí všetky pôvodné unikátne kultúry ako aj genetické dedičstvá národov. Takže nebude existovať multi-kultúrna spoločnosť (ako by si svetovládci želali), ale iba nejaké jednoliate, neforemné spoločenstvo ľudí bez identity.
Sú teda rasisti tí, ktorí chápu rozdiely medzi národmi? Nie je to náhodou práve naopak? Rozumný človek chce, aby mal každý národ právo na svoju vlastnú kultúru a tradície vo svojom vlastnom štáte. Keby svet fungoval takto, nebolo by rasizmu. Lebo ten prišiel ruka v ruke práve s multikultúrnou spoločnosťou.

David Duke

Preložila T.M.


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: