Miliardári z SNS

23. júna. 2009 o 12:22 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Miliardári z SNS

slota--01Som obyčajný mladý nacionalista, študujem na vysokej škole, popri škole brigádujem, len výnimočne mi ostane nejaká zvyšná koruna, teraz už jewro, avšak každý mesiac niečo miniem na podporu našej myšlienky. Či už je to vo forme členských príspevkov pronárodným združeniam, cestovného na rôzne pronárodné podujatia alebo kúpou oblečenia, ktorým podporím nacionalistov či CD nacionalistických kapiel. Na tieto účely míňam značnú časť z toho, čo mám, pritom som len jedným z mnohých ohniviek v dlhej reťazi slovenských nacionalistov. Ako je to však ale s tými, čo o sebe vykrikujú, že sú najväčšími Slovákmi a najväčšími obrancami našich záujmov? Koľko venujú na správne účely a koľko majetku použijú na zabezpečenie vlastného prepychu? Uvediem dvoch najvyšších funkcionárov SNS a firmy v ktorých majú oficiálny podiel podľa obchodného registra.

Ing Ján Slota
Severoslovenská vodárenská spoločnosť, a. s., Severoslovenské vodárne a kanalizácie, a. s., Letisková spoločnosť Žilina, a.s. (vytunelované bývalé štátne podniky, kde pôsobí aj mnoho bývalých regionálnych politikov a Slotových priateľov, napríklad bývalý primátor Dolného Kubína PaedDr. Ľubomír Bláha či Slotovi blízky Ing. George Trabbelsie), VINUTA, s.r.o., GLOBAL – ZA, a.s., SH+, a.s., Loki, spol. s r.o., Dexia banka Slovensko a.s., REGIONÁLNA ROZVOJOVÁ AGENTÚRA, akciová spoločnosť
RNDr. Anna Malíkova

Banka Slovakia, a.s., Privatbanka, a.s.(akcionárov tvoria osoby s nie nežidovsky znejúcimi menami), GROW a.s., SKY GROUP, s.r.o., INTERFERNEX, s.r.o., Prvá novinová spoločnosť, a.s. skrátený názov PNS, a.s., ZASTROVA, a.s. (v mnohých z týchto firiem pôsobia rusky hovoriaci imigranti, zrejme spojitosť s jej bývalým manželom, rusky hovoriacim držiteľom izraelského pasu)

Podotýkam, že sa jedná len o výšku investičného majetku, nerozvádzam tu súkromný luxusný majetok našich „národovcov“ ako luxusné auto Bentley Continental, vrtuľové lietadlo či motorka Jána Slotu, prípadne jeho výlety stíhačkou, kde jedna letová hodina stojí okolo 1 500 jewro.
Taktiež netreba zabudnúť, že sa jedná len o majetok, ktorí spomínané dve osoby vlastnia oficiálne, teda k tomu treba pripočítať ešte majetky nastrčené cez rôznych príbuzných či imigrantov z Afriky.
Ako vidíte, pri daných zdrojoch by sme mali potenciál denne vylepovať tisíce plagátov a nálepiek, prenajímať si bilboardy, platiť si inzerciu v novinách a mnohými ďalšími spôsobmi by sme šírili našu myšlienku, To by sme však samozrejme museli byť úprimne a zo srdca presvedčení o správnosti našej myšlienky a nie slúžiť len na podchytenie ten časti voličského spektra, ktorú neuspokojí ani liberalizmus, ani boľševizmus. Ján Slota je však s takouto úlohou evidentne spokojný a dostáva sa mu za to od jeho chlebodarcov výdatnej odmeny.

Bandera


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: