7-ročného chlapca týrali cigáni. Média mlčia!!!

30. mája. 2009 o 13:10 | Kategória: Cigánsky problém, Reakcie | Komentáre vypnuté na 7-ročného chlapca týrali cigáni. Média mlčia!!!

DSC_0191 Len nedávno sa stal ďalší Slovák obeťou cigánskeho teroru. 7-ročného chlapca Patrika Ščura z Parchovan (okres Trebišov) uniesli štyria cigáni, spútali mu ruky a nohy, priviazali o strom pri miestnom cintoríne, pomaľovali čiernou farbou a kričali na neho : „A teraz vyzeráš ako my!“ Pritom podľa slov Patrika, nešlo o prvý prípad, keď na neho cigáni zaútočili. Po tomto týraní a ponižovaní ho poslali domov, aby sa ukázal rodine, pričom sa mu vyhrážali, že ho zabijú, ak sa nevráti…! Cigánsky pôvod útočníkov pritom ako vždy média (až na jednu výnimku) zamlčali! Viaceré o prípade neinformovali vôbec. Slováci sa tak nemajú dozvedieť, čo im v ich vlasti robia príslušníci cigánskeho etnika. Ak ide o cigánov, „politická korektnosť“ v médiách káže  – mlčať!

Keď policajti nútili malých cigánov, aby sa fackovali, noviny, televízia a rozhlas boli plné informácií o zlých rasistických policajtoch a úbohých rómskych chlapcoch. Skutočnosť, že spomínaní cigáni boli lúpežníkmi a len krátko predtým ublížili na zdraví dôchodkyni, išla akosi do úzadia. Ak však cigáni týrajú a ponižujú malého bieleho chlapca, vzhľadom na charakter činu, jednoznačne s rasovým motívom – médiá nekričia, že to bol cigánsky rasizmus. Kde sú teraz všetky tie organizácie na ochranu ľudských práv a na boj proti rasizmu? Prečo mlčia Ľudia proti rasizmu? Prečo mlčí vláda? Prečo polícia nevyšetruje útok ako rasistický? Kedy už skončí tento do neba volajúci dvojaký meter, táto krivda? Dokedy sa necháme terorizovať na vlastnom území a vo vlastnom štáte?

Polícia dokonca celú vec rieši len ako trestný čin obmedzovania osobnej slobody. Pritom do úvahy prichádza aj celý rad ďalších trestných činov – Únos podľa § 209 TZ, Nebezpečné vyhrážanie podľa § 360 TZ, Výtržníctvo podľa § 364 TZ a Podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti podľa § 424 TZ. Spravodlivého potrestania sa preto páchatelia  s takmer istotou nedočkajú…

Velislav

Doleuvedené médiá, ktoré o útoku aspoň informovali, cigánsky pôvod útočníkov zamlčali (o ich informovaní si môžete prečítať kliknutím na názov). Výnimkou bol východoslovenský denník Korzár, ktorý píše o prípade viac.

Nový Čas
Plus 1 deň
TV JOJ

TA3
TV Markíza

Denník SME, Pravda a Hospodárske noviny o útoku nepísali vôbec. Mlčí aj známy internetový spravodaj Aktuálne.sk, Slovenská televízia, Slovenský rozhlas a Rádio Expres.

Viac o cigánskej kriminalite čítajte v článkoch:
Cigáni zdemolovali policajný vrtuľník

Kaliňákov dvojaký meter alebo ako je cigánsky kriminálnik viac ako pracujúci Slovák
O čom sa nehovorí: Cigáni útočili v Dobšinej
Cigánsky teror v Maďarsku
Pre 40 korún (úvaha o rasizme)

Za zmienku stojí aj posledný šokujúci prípad z Čiech:
Soud rozdal po čtyřech letech Romům, kteří lynčovali „bílou svini“


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: