Vyhlásenie SP-NS k voľbám do Európskeho parlamentu

28. mája. 2009 o 1:20 | Kategória: Vyhlásenia | Komentáre vypnuté na Vyhlásenie SP-NS k voľbám do Európskeho parlamentu

spnsS prihliadnutím na kvality kandidátov, ktorých jednotlivé politické strany nominovali do volieb do Európskeho parlamentu, uvažujúc najmä kandidátov na zvoliteľných pozíciách, Slovenská pospolitosť – Národná strana odporúča všetkým svojim sympatizantom a národne cítiacim voličom tieto voľby ignorovať a volebný deň prežiť užitočnejšie, napríklad s rodinou. V prípade účasti vo voľbách ponesiete priamu zodpovednosť za konanie “slovenských” europoslancov. “Slovenských” preto, pretože sa môže ľahko stať, že Slovensko bude v Štrasburgu reprezentovať chazarský pedofil, černošský  komediant, maďarská židovka, alebo cigánsky úžerník.

        Poviete si, veď práve preto treba ísť voliť, aby sa tam takí, ako sú tí vyššie spomenutí, nedostali. Avšak keď si pozornejšie pozriete kandidačné listiny jednotlivých politických strán, zistíte, že na výber veľmi nemáte. Ak si nechcete za slovenského zástupcu v Európskom parlamente zvoliť vyslovene neslovenský živel, tak si síce môžete vybrať z pestrej ponuky, ale nie je to veru žiadna sláva. Presnejšie povedané, vybrať si môžete z ponuky kandidátov s pestrou minulosťou, pričom tých starších spája okrem iného aj spolupráca s ŠtB, či, a to je ešte omnoho silnejšie puto, spoluúčasť na rozkrádaní národného majetku, nazývanom privatizácia. Samozrejme, nájdu sa aj (až príliš) neznámy kandidáti, ale … Ale aké morálne hodnoty predstavujú kandidáti, ktorých si na svoju kandidátku postaví strana, vedená agentami ŠtB a privatizérmi? Takže, zrátané a podčiarknuté, zhrňme si ponuku, ktorou nás v súvislosti s voľbami do Európskeho parlamentu obdarili súčasné politické strany:

1. neslovenské živly rôznych národností, jazykov, vierovyznaní – jednoducho slovenský Babylon, a ten, ako dobre vieme, je symbolom trestu za vzpieranie sa Božím príkazom,

2. “zaslúžilí” (alebo skôr vyslúžilí) slovenskí politici – eštébáci, privatizéri, politickí oportunisti, ktorí sa okrem rozkradnutia národného majetku nemajú veľmi čím pochváliť, skôr naopak. V prípade, že by na Slovensku bola skutočná demokracia a právny štát, títo politickí piráti a prezliekači kabátov by svoj dôchodok netrávili v laviciach slovenského či európskeho parlamentu, ale na nútených prácach,

3, mladí zajačikovia, politický dorast, ochotný sa naplno prispôsobiť odkazu svojich politických tútorov – viď bod 2.

        Z uvedeného vyplýva, že naozaj najlepší spôsob ako stráviť volebný deň, je niekde mimo volebných miestností, v pokoji, s rodinou. Totiž lepšie je nevoliť a mať čistý štít i svedomie, ako voliť “menšie zlo” a potom sa trápiť výčitkami, že z toho zla “menšieho” sa stáva zlo čoraz väčšie. Presne ako v starej ľudovej múdrosti: daj židovi prst, zoberie ti celú ruku.

HV SP


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: