Antifašista ≠ Humanista

19. mája. 2009 o 19:57 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie | Komentáre vypnuté na Antifašista ≠ Humanista

1495b7b496f383_37794Týmto článkom by som Vám chcela ukázať, že ani ľudia bojujúci navonok za humánnosť a proti organizáciám údajne  „obmedzujúcim“ ľudskú slobodu, môžu byť (a často krát sú) nakoniec omnoho horši.

Volá sa Moleke Njie, pochádza z Kamerunu. Tento Afričan, ktorý používal pseudonym Simon Mol, bol typickým ľavicovým bojovníkom proti rasizmu a xenofóbii.
Podľa svojho vlastného životopisu pracoval ako novinár, ktorý odhaľoval korupciu vo vládnych kruhoch, a preto bol prenasledovaný. Snažil sa dostať azyl vo viacerých afrických štátoch, kde sa mu to nie veľmi darilo. V júni 1999 pricestoval do Poľska ako člen delegácie PEN Club (mimovládna organizácia združujúca humanistických novinárov napojených na slobodomurárske lóže). Túto krajinu už neopustil; ihneď požiadal o azyl, ktorý dostal, na základe údajného prenasledovania, v septembri 2000, aj keď sa neskôr ukázalo, že celý jeho životopis bola lož.  Hneď po príchode sa v Poľsku zapojil do činnosti multikultúrnych, humanistických a ľavicových organizácii. Venoval sa napríklad aj písaniu článkov do ich novín. Najviac zo všetkého propagoval boj proti rasizmu, xenofóbii a samozrejme multikultúrnu spoločnosť.

Simon Mol bol veľmi obľúbený v kruhoch humanistov, ochrancov ľudských práv, antifašistov a podobných zástancov ľavice. Od nich si vyslúžil aj „prestížne ocenenie“ – Antifašista roku 2003. Tí ho propagovali na rôznych svojich multikultúrnych akciách, na koncertoch proti rasizmu atď. Vykresľovali ho ako prípad vzorného a morálneho človeka, ktorý sa narodil v ťažkých podmienkach, no svojou usilovnosťou sa stal úspešným človekom a ešte sa aktívne zasadzoval za práva iných.

Tu sa začína celý jeho príbeh. Ako veľmi vyhľadávaný humanista sa stýkal s veľa ženami a dievčatami, ktoré „balil“ v baroch, podnikoch, na rôznych akciách i na ulici. Na tom by nebol žiaden problém ak by si so sebou z Afriky však tento imigrant nepriviezol  agresívnu africkú formu víru HIV, ktorý spôsobuje chorobu AIDS. Aj keď dokázateľne vedel už v Kamerune, že je HIV pozitívny, vyhľadával pohlavný styk s mladými Poľkami, ktoré o svojej chorobe nie len neinformoval, ale taktiež po nich požadoval nechránený pohlavný styk! Ak jeho obeť proti tomu niečo namietala, rázne jej vysvetliť, že chcieť od černocha aby použil kondóm je prejavom toho najhoršieho rasizmu. Vedome ich zabíjal.

Ku koncu roku 2006 sa po internete začali šíriť informácie o Molovej nákaze, ale sám Mol, aj keď o svojej chorobe vedel prinajmenšom od roku 1999, všetko poprel.
V januári 2007 bol náš protirasistický bojovník vďaka upozorneniam jednej z jeho obetí poľskou políciou zatknutý. Polícii sa potom prihlásilo celkovo 14 nakazených obeti. Podľa odhadov sa však väčšina nakazených polícii zo strachu neprihlásila a počet obetí sa odhaduje na 50 a viac.

A ako čierny Antifašista v roku 2007 na svoje chytenie reagoval? Ako inak…označil celú vec za rasistické spiknutie a všetkých svedkov a policajtov za rasistov a náckov. To je úplne typické. Rovnako reagujú všetci cigáni, anarchisti a ľavičiari, ak im niekto chce zatrhnúť ich činy a zločiny – kričia: „rasizmus, nacizmus, diskriminácia!!“ Aj keď by si zaslúžil aspoň trest hodný tých životov, ktoré zničil, súdy za úmyselné šírenie pohlavnej choroby udeľujú len smiešne tresty.

Možno sa jasne domnievať, že Mol spojil „príjemné s užitočným“: užíval si s bielymi ženami a pritom aj rozširoval poslanie multikulturalistov: rozklad bielej európskej civilizácie. Dotyčné dievčatá si svojou hlúposťou a humanistickou naivitou zničili život. Teraz im zostáva iba niekoľko krátkych rokov, kým sa u nich prejaví AIDS. Liek na túto chorobu neexistuje a umieranie na AIDS nie je nič pekné. Desiatky zničených životov a všetko kvôli jednému imigrantovi a multikultúrnej ľavicovej skupine, ktorí ho sem priviedli a dali mu azyl.
Aj keď Mol umrel v októbri minulého roku na AIDS, desiatky zničených životov, ktoré za sebou zanechal tento „humanista“, nebudú nikdy spravodlivo odškodnené.

ZH
(zdroj informácií k článku: Beo.sk)


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: