Protinárodná vy(h)rážka

5. marec. 2009 o 18:55 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie | Komentáre vypnuté na Protinárodná vy(h)rážka

juudeux8Pred časom sa médiami začali šíriť správy, o tom ako sa nacionalisti hotujú na 14. marce a ako verejnosť ožíva. Ja sa pýtam aká verejnosť ožíva? Údajne sa proti Pochodu za národ dvíha vlna občianskeho odporu. No ja sa znova pýtam, kto sú tí občania? Z médií som sa dozvedel,  že reakcia vyvolala akciu (pritom by to malo byť skôr opačne…) a tak  sa na 14. marec údajne začala mobilizovať širšia verejnosť a v priebehu soboty sa v Bratislave uskutoční niekoľko „kultúrnych“ akcii pod hlavičkou Dosť bolo ticha. Naivný človek by si mohol myslieť, že sa verejnosť konečne zobudila zo svojho zadubeného spánku a občania zorganizovali konečne niekoľko kultúrnych podujatí, aby si pripomenuli výročie vzniku svojho štátu a nazvali to prakticky Dosť bolo ticha, nakoľko ticha okolo pravdy o vzniku SR tu bolo vážne už dosť. Ale to by sme museli mať nie len skutočne slovenskú vládu a slovenské vedenie mesta Bratislava. Ale to by  hlavne našich bežných občanov, muselo okrem konzumu zaujímať aj čosi iné, hlbšie a duchovnejšie.
Kto sú teda TÍ občania a TÁ verejnosť? Nikto iný, ako naši židia, boľševici, anarchisti, narkomani, sexuálne úchylní a im podobné protinárodné a protikresťanské kreatúry, všetci svorne za svojim cieľom. Nebolo pre mňa žiadne prekvapenie, že jeden so spoluorganizátorov protinárodného a protištátneho cirkusu je aj žid Peter Getting, závislý novinár, ktorý nepíše nič iné iba účelové klamstvá a žurnalistický odpad. Tento „človek“ nenávidí všetko slovenské a kresťanské, vôbec neváha a neštíti sa prekrúcať ani historické fakty a už vôbec mu neprekáža osočovať slušných a normálnych občanov, ktorým on a jemu podobní nesiahajú ani po päty. Ruka v ruke sa tu spájajú také asociácie a antispoločenské živly, ako je Židovská náboženská obec, najrasistickejšia inštitúcia v SR, ktorá si vyberá svojich členov na základe prísnych rasových kritérií. Spolu s nimi ide do toho aj  údajná antirasitstická organizácia Ľudia proti rasizmu, v skutočnosti ľudia za hanobenie Slovenska, ktorí sa usilujú o rozklad spoločnosti, zavedenie mulitikuturizmu, a legalizáciu drog. No a ďalej na tom humbuku spolupracuje aj  mestská časť Staré mesto, ktorého zastupiteľstvo je presiaknuté členmi ŽNO a sionistami z OKS. No a nesmieme zabudnúť na hlavných podporovateľov, Hudobný klub Obluda, čo je miesto sústreďujúce a koncentrujúce anarchobolševikov a  militantných extrémistov zvaných Antifa, ktorí fyzicky napádajú ľudí pre ich odlišný vzhľad, alebo politický názor. Táto banda sa dušuje, že hrdých nacionalistov, ktorí chcú osláviť vznik svojho štátu nepustia a zabránia im v ich demonštratívnom pochode. Tu sa ukazuje pravá tvár ich zmýšľania, kde sa prezentuje ich totalitné myslenie a ich snaha zabrániť občanom, ktorí neporušili žiaden platný zákon a predpis SR o ich ústavne právo na slobodu zhromažďovania. Tu by bolo zaujímavé zistenie, či sa organizátori tohto protištátneho cirkusu nedopúšťajú trestného činu nabádania k porušovaniu práv a slobodu občanov, nakoľko zabrániť niekomu v slobodnom zhromaždení a pochode je porušenie jeho práv a slobôd.
Na záver nám neostáva nič iné len podotknúť, že na organizovaní aktivít proti národu a štátu v deň výročia vzniku našej novodobej štátnosti sa ukázalo v najkrajšom svetle, kto za koho kope.

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: