Prečo sa nás boja?

24. februára. 2009 o 13:34 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Prečo sa nás boja?

obraz01Nie je to tak dávno čo Francúzsky prezident Sarkozy, ktorý má ďaleko od nacionalistu – (sám je žid a liberál) volal po stiahnutí výroby zo zahraničia späť do Francúzska. Zhruba v tom istom čase vyšiel v USA televízny spot zameraný proti zamestnávaniu imigrantov. Ekonomický nacionalizmus, ktorý sa celkom logicky dostáva do popredia – v čase krízy sa každý národ začína strať viac sám o seba, vyvolal u medzinárodných boľševikov a liberálov okamžite paniku. Tí ihneď deklarovali zachovanie otvoreného trhu a vyslovili sa proti akýmkoľvek protekcionistickým opatreniam. Zachovávajúc tak chorý stav, ktorý nás doviedol ku kríze v akej sa momentálne nachádzame.

Každý národ si musí vládnuť sám a robiť sám na seba! Je jasné, že malý štát ako Slovensko vždy bude čiastočne závislé na druhých krajinách, ale zatiaľ sa nenašiel nikto, kto by túto situáciu čo i len trochu zlepšil. Skôr naopak, ponovembrový zločinci náš národ obrali takmer o všetko a spravili z nás priemyselnú s spotrebnú kolóniu. Takto nám spolu s našimi boľševikmi vládne napríklad krivonosí pán vo Francúzku, černoško spoza oceánu, červený v Číne a bohviekto ďalší, len preto, že naša ekonomika je plne závislá od dopytu v zahraničí.

Národný princíp, kresťanské hodnoty a sociálne správanie sú jediným liekom na súčasný stav. Pokiaľ na Slovensku a koniec koncov aj v celej Európe neprebehne národné obrodenie a odklon od súčasných hodnôt čaká
nás obrovský úpadok. Ten morálny už prebehol a ekonomický začal práve
teraz. Na obzore sú sociálne nepokoje a naši ľudia budú čoskoro hľadať
riešenia. A keď národ začne volať po spáse, musíme byť pripravený.

Aj dnešný strojcovia nového svetového poriadku sú si vedomí, že situácia sa im vymyká z rúk a aj keď sa červená EÚ stále drží zubami-nechtami, pokiaľ niekto čoskoro nepríde so zázračným riešením, rozpadne sa ako domček s karát. Konečne.

Vlk


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: