Prejav aktivistu SP na demonštrácii v Karvinej, 22.11. 2008

28. novembra. 2008 o 18:08 | Kategória: Kosovo, Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Prejav aktivistu SP na demonštrácii v Karvinej, 22.11. 2008

dscf0065

Kamaráti, na stráž!

V prvom rade by som chcel poďakovať našim českým kamarátom za pozvanie na toto zhromaždenie. Za to, že môžeme pridať svoj hlas k českým nacionalistom na obranu srbského národa. Na obranu Srbov, našich bratov, ktorým bola ukradnutá veľká časť ich domoviny.
Zámerne vravím, že ukradnutá, pretože inak sa tento zločin nedá nazvať. Je to sprostá krádež ! Ani sa nedá opísať slovami, čo znamenal tento zločin pre srbský ľud. Že ich vlastná vláda ich zradila a odovzdala svetovládcom kus ich zeme. No nie len tak hocaký. V Kosove zomierali mnohí srbskí hrdinovia, aby chránili svoju zem. A nie len svoju. Celú Európu pred prílivom národov z východu. Na Kosovom poli. Táto časť krajiny sa právom nazýva srdcom Srbska a kolískou srbského národa. A toto srdce im vytrhli ! tento kus zeme im vzali zapredanci a sionistickí okupanti a darovali ho dílerom drog, vrahom a zločincom! Terajšej kosovskej albánskej vláde. Členovia tejto vlády sa v minulosti dopúšťali zločinov. Vraždili ľudí, obchodovali s drogami. A v súčasnosti sa prevalilo, že obchodovali i s orgánmi zabitých Srbov. A takíto ľudia podporujú sionistické okupačné vojská v podobe USA a Izraela. Áno ! Takýmto zločincom darovali svetovládci tento kus zeme. Bolo to vidieť na oslavách osamostatnenia Kosova. V rukách albánskych banditov boli vidieť vlajky Izraela a USA. Ale netreba sa čudovať. USA začali s genocídou srbského národa už v roku 1999, keď začali bombardovať srbské územie. Je veľmi smutné, že vtedy vláda slovenskej republiky umožnila prelet lietadiel nesúcich smrť našim bratom. No bola to obrezaná vláda Mikuláša Dzurindu a jeho prisluhovačov, zradcu, zapredanca a lízača zadkov popredných vojnových zločincov a vrahov! Slovenský národ vždy stál za našim bratským srbským národom. My, praví vlastenci, pľujeme do tváre netvora, ktorý priniesol smrť ľudom v Srbsku. Zomierali tam deti, ženy, starí ľudia. Čím sa previnili? Čím? Dobre si zapamätajte toto meno. Mikuláš Dzurinda. Spolupáchateľ vrážd, ktoré sa udiali v čase bombardovania Srbska. Ak by som mal ďalej vymenovávať zločincov a vrahov, tak by som povedal veľmi veľa mien.
Teroristická organizácia NATO vztiahla ruku na mnohé národy a štáty. Ale tento prípad je niečím iný. Sionistická teroristická organizácia NATO zaútočila na našich bratov, našu krv. Čo činia Srbom, ako keby nám činili.
A preto sme rozhodnutí stále kričať do sveta pravdu o zločinoch, ktoré sú páchané na srbskom národe. Najprv bola bombardovaná ich vlasť, teraz sú prenasledovaní srbskí vlastenci a hrdinovia. A čo so Srbmi, ktorí sa zrazu ocitli v cudzom štáte? V štáte, kde im vládnu cudzí. V štáte ovládanom drogovou mafiou a zločincami. V štáte, v ktorom majú každý deň strach o život. Že ich zlinčujú albánske bandy, či zavraždia ich a ich orgány predajú. I teraz sa ešte nenašlo veľa Srbov, ktorí sú nezvestní od konfliktu v Kosove. Prsty vo vraždách a vojnových zločinoch má kosovská oslobodzovacia armáda, akási UČK. Teroristická zločinecká organizácia, ktorá teraz vládne Kosovu. Sú Srbi žijúci v Kosove v bezpečí? Rozhodne nie, keď žijú v štáte ovládanom ľuďmi, ktorí nenávidia všetko srbské. Dokonca ich nenávisť siaha tak ďaleko, že sa odhodlali i k ničeniu pre srbský národ svätých vecí. Hlavne srbských chrámov. A srbská vláda sa nezastane svojich občanov! Prečo? Pretože je zapredaná ako všetky euróspke vlády. Ak by naozaj srbská vláda stála za svojimi ľuďmi, nikdy by nedovolila osamostatnenie Kosova! Srbom by bolo treba opäť takých hrdinov, akými boli Ratko Mladič, Radovan Karadžič, Tyger Arkan a mnohí ďalší. Rôznymi vymyslenými historkami o ich zločinoch sa z nich snažia spraviť vojnových zločincov a vrahov. Ale práve naopak. Je zločinom brániť svoj národ? Je zločinom bojovať proti útlaku so strany svetovládcov? Nie ! Ti praví vojnoví zločinci sedia v európskom parlamente a ten najväčší v bielom dome! Srbi, nedajte sa! My sme s vami!
Kosovo bolo, je a bude Srbske! Kosovo je Srbija! Srbia Srbem!

Verní sebe, svorne napred !


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: