Nové smery

28. novembra. 2008 o 17:03 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Nové smery

nacbolSlovenská pospolitosť tu funguje, ako občianske združenie  už trinásť rokov. Za tento čas dodržiava stály a nezmenený smer v ktorom napredujeme. Nakoľko naši nepriatelia dostali panický strach z organizácie ktorá nie je pod kontrolou systému, stvorili najprv iné organizácie ktoré nás mali nahradiť. Potom prišla na rad naša diskreditácia, čo týmto organizáciám prinieslo členov, ktorí sa jednoducho báli mať čokoľvek spoločné zo Slovenskou pospolitosťou. My sme sa však nespreneverili nášmu bojovému heslu: ,, nás nezlomí hrozba, nás nezlomí nik“, a v plnej sile pracujeme stále ďalej.
Teraz keď sa národné sily spájajú a začínajú  spolupracovať bez strachu, nastal čas, aby naši nepriatelia opäť prišli s niečím novým. Týmto  ďalším trikom sú novo vytvorené umelé smery a hnutia z komickými názvami ako napríklad Nacbol.  Ide o takzvaný ,,Nacionálny boľševizmus“  a jemu príbuzné organizácie a hnutia.  Ide predovšetkým o anarchisticko boľševické organizácie, ktoré sa snažia upútať mladých ľudí novým kabátom. Systém sa jednoducho snaží tak ako vždy, vytvárať si nepriateľov vlastných, ktorých môže ovládať ľahko. Tento nový smer má za úlohu jednoducho odlákať ľudí od pravej národnej opozície.
Tak ako dal systém vzniknúť tejto takzvanej národnej vláde, ktorá slovenský národ pomaly ničí. Tak dáva systém vzniknúť aj týmto podivným hnutiam, ktoré možno budú kričať na plné ústa proti systému no nikdy nedokážu nič viac ako kričať.  No my sa môžeme systému opäť len vysmiať nad jeho úbohými pokusmi o zachránenie sa. Pretože ani tento pokus mu nevyjde a zase mu ostane len jeho dlhý nos. Ľudia nepotrebujú smer ktorý bude spájať v sebe nacionalizmus a boľševizmus. Ľudia potrebujú organizáciu ktorá v sebe spája to najlepšie od našich praslovenských predkoch, cez našich vládcov, poučená trpkým otroctvom nevoľníctva, k odkazom prvých nacionalistov a národných buditeľov až k vytvoreniu prvého slovenského národného štátu.  Organizácia ktorá sa dokonca už poučila aj z vlastných chýb. Na Slovensku je to SLOVENSKÁ POSPOLITOSŤ.

Svetozár Piešťanský


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: