Prisťahovalci vypískali Francúzsku hymnu

30. októbra. 2008 o 16:24 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Prisťahovalci vypískali Francúzsku hymnu

Prisťahovalci tvoria veľký problém najme v západných krajinách Európy. Napríklad vo Francúzku žije mnohopočetná menšina prisťahovalcov zo severnej Afriky a bývalých kolónii Francúzka.  Je o to smutné, že títo ľudia tu žijú, študujú, pracujú a pritom na Francúzsko nadávajú a doslova ho  nenávidia! Naposledy sa to ukázali v prípravnom stretnutí v Paríži, kde tým Francúzska hostil Tunisko. Francúzsky občania, ktorý mali pôvod práve v Tunisku a v okolitých afrických štátoch tvorili veľké percento zo 60-tisícového publika. Počas Francúzskej štátnej hymny- Marseillaisa začali pískať a celú hymnu vypískali. Tým urazili Francúzov a celé Francúzsko, krajinu v ktorej žijú a vytvárajú mnohopočetné rodiny. Podobná situácia sa však neodohrala po prvý raz, diváci vypískali Marseillaisu aj v roku 2001 pred zápasom s Alžírskom a v novembri minulého roku, keď tu hrala reprezentácia Maroka. Africkí prisťahovalci sa vždy pred zápasom krajiny galského kohúta a mužstva z krajiny severnej Afriky zmobilizujú a dosiahnu vždy prevahu v hľadisku čo využívajú na národnostné provokácie.

“Skoncujme s týmto pokrytectvom, žiadne ďalšie takéto zápasy,” vyzval Laporte a v patriotickom duchu dodal: “Nemôžeme tolerovať zneuctenie Marseillaisy.”

“Každý zápas, pred ktorým našu hymnu vypískajú, okamžite prerušíme. Členovia vlády opustia štadión, na ktorom sa pri hymne ozve hvizd. Keď k takému prípadu dôjde, zastavíme konanie všetkých priateľských zápasov s krajinami severnej Afriky až do odvolania prezidentom,” oznámila po stretnutí šéfka rezortu.

Toto je len jeden prípad z veľa ďalších. Počet prisťahovalcov v celej Európe rapídne stúpa a je len otázkou času, kedy ovládnu politiku a iné štátne orgány. Proces islamizácie Európy pokračuje a je čas ho konečne zastaviť!

Vojto S.

zdroj: http://www.ultrasgang.eu/?p=185
http://www.france24.com/en/20081015-sarkozy-france-tunisia-jeering-during-national-anthem-football

video: http://www.youtube.com/watch?v=83IyPXbj0Fk&eurl=
http://www.ultrasgang.eu/?p=185


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: