Sloboda slova

29. septembra. 2008 o 21:52 | Kategória: Reakcie, Sionizmus | Komentáre vypnuté na Sloboda slova

Existuje zvláštna skupina ľudí, o ktorých sa  nemôže veľmi hovoriť. A pokiaľ áno, tak iba negatívne, s opovrhnutím a odporom. Kto ktokoľvek sa ich zastane, alebo vyjadri pochybnosti nad ich uväznením, prípadne ich prenasledovaním, je exkomunikovaný, mediáne znemožnený, alebo rovno uväznený. V čom spočíva ich previnenie, ktoré vedie k ich prenasledovaniu vo všetkých krajinách takzvaného typu „západnej demokracie“?
Píšu knihy a hovoria veci, ktoré sú zakázané. Sú to vraj klamstvá. Keď prídete do najbližšieho kníhkupectva a kúpite si desať kníh, najmä z oblasti literatúry faktu, histórie alebo politológie, minimálne jedna bude obsahovať nejaké klamstvá,  neoverenú informáciu alebo názor autora.
Lenže u jednej témy je diskusia zakázaná a akékoľvek informácie, úvahy alebo myšlienky sú nepovolené a oficiálnymi silami trestané. Táto téma jednoducho neznesie diskusiu. V Taliansku radšej zavreli celý univerzitný areál, keď tam mala prebehnúť prednáška jedného z týchto exkomunikovaných kacírov, univerzitného profesora Roberta Faurissona.  V demokratickom Francúzsku už prednášať nemôže a stoji tam pred súdom za niekoľko viet, ktoré povedal iránskej satelitnej televízii.
Na jedného z hlavných kacírov usporiadali hon všetky veľké demokracie. Uväznilo ho vo februári roku 2003 v USA, bez súdu a obvinenia ho previezli do Kanady, a v tejto demokratickej krajine bol dva roky väznený bez možnosti obhajoby (obvinenie bolo tajné) a následne bol zvláštnym leteckým špeciálnom deportovaný do demokratického Nemecka. Tam dostal na výber, odvolať čo povedal a napísal, alebo dlhoročné väzenie. V súdnom procese kde boli jeho právnici  obvinený z trestných činov, pretože ho obhajovali, dostal kacír Ernst Zündel päť rokov nepodmienečne. Aj ďalší hon na kacírov bol úspešný. Germar Rudol utekal pred európskou slobodou cez Britániu až do USA, odkiaľ bol vydaný späť do Nemecka. Teraz vo väzení premýšľa, prečo urobil v roku 1992 osudovú chybu – napísal znalecký posudok na túto zakázanú tému.
V podobnej demokracii vyniká predovšetkým Rakúsko. Keď jeho hranice prekročil historik David Irving, aby prednášal na univerzite, spustila sa policajná mašinéria, ako keby prišiel sám Bin Ládin. Za pomocou vrtuľníku bol Irving dolapený a umiestnený na rok do cely pre výstrahu za to, že vraj v roku 1989 povedal ničo zakázané. No, demokracia ako bič! Zdá sa, že „európskej slobode a demokracii“ odoláva s úspechom už iba Rusko a zopár ďalších štátov. V Rusku by sa mal schovávať ďalší ideo zločinec, Jürgen Graf. Keby ho náhodou napadlo vrátiť sa do demokratického Švajčiarska, poputoval by ihneď do okov.
Nalejme si teda čistého vína. Sloboda slova v Európe neexistuje, poprípade existuje rovnaká, ako v niektorej priemernej arabskej zemi, alebo napríklad v Thajsku. V Thajsku nemôžete uraziť kráľa, inak idete do väzenia. V Saudskej Arábii napríklad Mohameda. A v Európe to je… však viete čo… Pssssst!

Statočné srdce


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: