“Humanisti” prevrátili auto Vodcu Slovenskej pospolitosti

28. septembra. 2008 o 10:56 | Kategória: AntiAntifa, Domáce udalosti, Reakcie | Komentáre vypnuté na “Humanisti” prevrátili auto Vodcu Slovenskej pospolitosti

V sobotu, 27. septembra 2008 sa v Trnávke  uskutočnil benefičný futbalový turnaj, organizovaný webom Hlavu hore! Výťažok mal byť použitý na materskú školu pre sociálne slabšie slovenské rodiny. Primitívnosť a zaslepená nenávisť určitých ľavicových anarchistických skupín okolo hnutia ANTIFA nepozná hraníc… Hoci išlo len o šport a sociálnu pomoc, ani tentoraz nenechali nikoho na pochybách, že skutočnými extrémistami, ohrozujucími našu spoločnosť sú práve oni, skrývajúci sa za masku humanity, demokracie a tolerancie. A tak namiesto hesla športom proti násiliu, razia cestu novému heslu násilím proti športu! Prečo polícia nebojuje rázne práve proti nim – ľavicovým extrémistom, útočiacich na ľudí a ich majetok? Prečo mlčia mimovládne organizácie, venujúce sa ochrane ľudských práv? Komu slúžia a kto nám vládne?

Zastavme prenasledovanie slovenských národovcov! Nedajme sa zastrašiť! Otvorme si oči a pridajme sa k tým, čo bojujú za budúcnosť Slovenska a našich detí!

Pokojný futbalový turnaj slovenských národovcov sa skončil útokom ľavicových živlov.

Takto sa “vyznamenali” nepriatelia slovenského národa z radov ľavicových extrémistov!


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: