Prejav zástupcu SP na demonštrácii za slobodu slova

15. júla. 2008 o 21:11 | Kategória: Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Prejav zástupcu SP na demonštrácii za slobodu slova

Kamaráti a kamarátky !

Je sloboda na Slovensku naozaj mŕtva? Nesieme naše čierne prapory oprávnene? Pýtam sa vás, kamaráti, ale i ostatných ľudí, ktorí žijú v našej krajine. Je treba si uvedomiť, čo je skutočne sloboda. Áno, máme strechu nad hlavou. Máme čo jesť. Ale aj zvieratá, ktoré sú zatvorené v ohrade majú to isté. A predsa nie sú slobodné. No v súčasnosti sme aj my, ako ovce zatvárané do ohrád, ktoré dostanú jedlo a bývanie a sú spokojné. No takýmto ovciam chýba jedna vec. A to je slobodné myslenie. Slobodné myslenie je dôležitá vec, ktorou sa odlišujeme od ostatných tvorov. Slobodný duch je to, čo robí človeka človekom.
Preto sme sa stretli my, slobodní duchom, aby sme slovenskému národu pripomenuli, že totalita a teror ešte nie sú za nami. Neskončilo sa to rokom 1989, ako si mnohí myslia. Tí istí boľševici sú pri moci stále. Prezliekli kabáty a trochu zmenili rétoriku, ale stále sú tu. Jediné, čo im ostalo sú totalitné praktiky a potláčanie akéhokoľvek iného názoru. V posledných rokoch sme boli svedkami mnohých perzekúcií proti politickým oponentom vtedajšej aj súčasnej vlády. Boli vykonávané domové prehliadky, zatýkanie, nezákonné rušenie demonštrácií a zhromaždení. Brutálne, silou rozohnaná pokojná spomienka, na Ľudovíta Štúra v Modre, ktorú organizovala Slovenská pospolitosť. Nezákonne bolo zrušených aj viacero demonštrácií za slobodu slova, ktoré organizovala Iniciatíva za slobodu slova. Protiprávne zrušená SP-NS, ktorá ako jediná strana stála za slovenským národom. A v poslednom roku sme boli svedkami tiež niekoľkých porušení zákona. Pochod proti drogám v Nitre, ktorý bol nahlásený dva krát, no ani raz sa nekonal. Je dôležité, aby si ľudia všimli, koho volia do mestských zastupiteľstiev. Alebo na posty primátorov. Keď takíto primátori zakazujú občanom svojho mesta slobodne sa zhromažďovať a slobodne vyjadrovať svoje názory. A ešte je treba si všimnúť jednu vec. Keď Systém nedokáže zabrániť našim slovám zákonným spôsobom, použije brutálnu silu, alebo nezákonné spôsoby. Toto je jeden z typických znakov totalitnej vlády. Máme vládu, ktorá systematicky potláča opozíciu. Prečo to robia? Pretože ich sionistickí šéfovia si to tak želajú. Šéfovia, ktorí majú svoj štát na blízkom východe. Štát, ktorý je rasistický a fašistický. Je to Izrael. V tejto krajine tiež nepoznajú slobodu. Palestínsky ľud je tam každý deň vraždený, vyháňaný z domovov a systematicky likvidovaný. Slobodu v krajine majú iba tí, čo v nej vládnu. A veľký brat Izraela, USA im v tom všemožne pomáha. A ak niekto poukáže na zločiny tohto nedotknuteľného národa, tak je hneď ohováraný ako antisemita, rasista, fašista, nacista. Je toto sloboda slova, ktorú nám zaručuje ústava? Sám systém porušuje ústavu, ktorú si napísal.
Do kedy, sa budeme prizerať, ako nám vládnu cudzí alebo zradcovia? Do kedy? Do kedy sa budeme prizerať, ako nás ľudia, čo nás považujú iba za dobytok ponižujú a vydierajú? Keď už teraz nemáme slobodu slova, slobodu zhromažďovania, slobodu vedeckého bádania. Čo príde potom? Budú nás vraždiť, zatvárať alebo inak likvidovať? Treba povedať rázne NIE! Toto nechceme. My chceme byť slobodní v našej krajine. My chceme Slobodu! Chceme slobodne vyjadriť svoj názor k spoločenským problémom. Chceme sa zhromažďovať, aby sme tieto názory povedali. Chceme slobodne skúmať našu históriu. No tieto veci v súčasnej dobe nie sú možné. Nie je to možné, pretože sú tu ľudia ako Róbert Fico, či jeho prisluhovači v mestských zastupiteľstvách. Pán Celler vie veľmi dobre o čom hovorím. Snažil sa zastaviť pochod za slobodu slova. Je vidieť, aký má postoj k slobode slova a k slobode všeobecne. Ale jeho postoj je zrejmý, keď si uvedomíme, aké strany za ním stoja. Strany plné slobodomurárov a sionistov, SDKÚ-DS a KDH. No nepodarilo sa mu zákonnou cestou zastaviť nás. V tomto roku už asi nedostane tristo tisícovú odmenu.
No napriek ich snahám a zákazom tu stojíme. My, ktorí si vážime slobodu. Sloboda je to, o čo nám všetkým ide. Sloboda nášho národa ale aj všetkých európskych národov. Pretože nás zaťahujú do pasce menom Európska únia. Sloboda slova je celoeurópsky problém. Spomeňme si na Ernsta Zundela, ci Davida Irvinga, ktorí sú prenasledovaní za svoje názory, ktoré sa týkajú druhej svetovej vojny. Názory, ktoré sa líšia od názorov v učebniciach sú považované za neonacistické. Ale hájenie pravdy nie je neonacizmus! Dokonca sú ľudia zatýkaní za rôzne symboly, či číselné kombinácie. Je toto sloboda? Rázne musíme všetci povedať, že nie!
Ako zabrániť tejto situácii? Viem, že mnohí z vás si myslia, že situácia je nevyriešiteľná. Že sloboda a nádej sú už mŕtve. Nie, nie sú mŕtve. Sloboda je zadupaná do prachu. A my ju musíme z toho prachu znova vyzdvihnúť. Všetci spoločne. Všetci nacionalisti. Nemôžeme stále hľadať veci, čo nás rozdeľujú. Ale hľadať veci, čo nás spájajú. A preto všetci aktivisti, ktorí myslia národne a sociálne sa musia spojiť. Treba podporovať politickú silu, ktorá sa ukáže v najbližších dňoch. Viem, že politika je vec, ktorá nie je príjemná každému človeku. No musíme si vytýčiť cestu, ktorou pôjdeme. Spoločne vykročiť po tejto ceste v ústrety slobode nášho národa. Musíme sa navzájom podporovať a pomáhať si, lebo inak náš odpor bude zbytočný. Ak sa všetci spojíme, tak slobodu v nás nik neporazí. Stále musíme ľudom pripomínať zločinecké systémy. Musíme stáť proti kapitalizmu, proti komunizmu a hlavne proti sionizmu, ktorý je hlavným nepriateľom slobody národov. Musíme sa riadiť podľa hesla: Slobodne, sociálne a národne ! A ešte si musíme odpovedať na otázku, či je naozaj sloboda mŕtva. Sloboda žije ! Žije v nás ! Ale musí sa prebudiť naplno u nás všetkých.

Verní sebe, svorne napred !


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: