Profesionálna armáda

17. júna. 2008 o 15:48 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Profesionálna armáda

Cez víkend som sa prišiel pozrieť na 2. ročník národných leteckých dní v Piešťanoch. Ako hlavný spolu usporiadateľ je uvedené ministerstvo obrany Slovenskej republiky. Na tom by nebolo nič zvláštne. Až na tú podivnú propagandu a nábor do profesionálnej armády. Lákali ľudí nie na vstup do armády kvôli ochrane vlasti, ale kvôli peniazom. To bol hlavný ťah. Veľký zárobok a o vlasti ani slovo. Nie brániť národ ale veľa peňazí a ,,dobrodružný život, možnosť dostať sa aj na zahraničné misie“.
Podľa vlastných skúseností viem, že akékoľvek prejavy národnej hrdosti sú v armáde tvrdo potláčané. Správny vojak v Slovenskej armáde má byť iba žoldnierom pre teroristickú organizáciu NATO. Posledný vojaci skutočnej armády Slovenskej republiky totiž naposledy slúžili v prvom Slovenskom štáte. Dnes už to nie je armáda ktorá má slúžiť záujmom národným, ale iba zbierka vrahov pre záujmy sionistické.
Najlepšie keď regrúti nemajú žiadne myslenie iba sa stanú otrokmi životného štýlu v armáde, peniaze, prípadne byt, vzrušujúci život, dovolenka, vyhliadka na slušný dôchodok. Len žiadny zdravý úsudok, žiadne otázky. Rob to čo ti rozkážu, veď máš za to zaplatené. Riskuj život v cudzích misiách veď máš zaplatené. Zabíjaj deti, veď máš za to zaplatené! Nie, ja nie som humanista. No ľudia humanizmus hlásajú a robia pravý opak.
Všetci sa dokonca stávame vrahmi detí a civilistov pretože každý vojak je platený aj z našich daní. Strácame množstvo peňazí na pochybné vládne zákazky od ministerstva vnútra. Kedy si budeme môcť povedať nie, nechcem , aby peniaze z mojich daní šli na takéto veci? V stavovskom demokratickom systéme by to bolo možné. No v superparlamentnej démonokracii to možné nie je! Tu máte slobodnú možnosť vybrať si farbu protivníkovej figúrky.

Svetozár Piešťanský


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: