Antifa a my

5. máj. 2008 o 14:41 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie | Komentáre vypnuté na Antifa a my

Každá skupina ktorá sa vytvorý alebo vytvára ma spočiatku zdravé jadro. Ludia ktorý sú plný ideálov a chuti niečo meniť. Či už sme to my , alebo Antifa. Na týchto ľudoch stojí a padá celé fungovanie organizácie a bez ich prítomnosti by sa zosipala ako domček s karát.

Spýtajte sa. Čo by ste robili keby nás oputil Vodca? Pobočníci alebo iný aktívnejší členovia. Boli by ste ochotný prevziať zodpovednosť a postaviť sa do čela našej organizácie?

Mnohý z vás ak nie všetci odpovedajú áno. Táto odpoveď nás stavia nad ostatné spolky a ,,pseudo,, spolky ako je už spomínaná Antifa. Čisto zo záujmu som zisťoval kto sú , o čo im ide. A hlavne prečo samy seba pasovali za ochrancov tejto spoločnosti. Celá Antifa je jeden velký neforemný organizmus. Nemajú žiadnu štruktúru , nemajú žiadne stanovy. Chýba im kázeň a vedenie.

A týto sa s nami chcú porovnávať? Ale prečo to spomínam? Celú Antifa má 5 možno 6 skutočných osobností. Mužov a ženy vodcovského ducha ktorý organizujú ich činnosť. Trúfol by som si ich prestaviť ako možných predstavitelov Antifi. A čo myslíte… Keď týto raz padnú keď pochopia ,že ich boj nemá cenu. Bude niekto s ostatných ,,nižšie,, postavených ochotný viesť ich do boja? Nie. Preto je Antifa určená k zániku a preto my pretrváme.Ludia ktorý tam sú su vo väčšine prípadov naprosté trosky. Bez zmyslu života , pomätený anarchisti a neobolševici. A týto sa nám chcú postaviť za ceste za spravodlivosťou. NÁM?

A ich spôsob boja? Takzvaná Militantná Antifa zasahuje nie vo forme férového boja , ale ako už v známom prípade 8 na 2 a tak podobne. Prečo? Lebo vedia ,že zatial čo my na sebe pracujeme oni pijú a fetujú. Preto tak vysoké počty.

Okrem násilia ktoré odôvodňujú šírenim nacizmu a neonacizmu , ( To v praxi znamená ,že ak sa inak obliekaš už si nacista ) sa nezmôžu na poriadnu argumentáciu. Berú si do úst pojmy ktorým nerozumejú , a odsudzujú veci o ktorých nemajú ani poňatia. Ešte som sa nestretol v SP s človekom ktorý by nevedel kto je to Štúr , Hlinka , Tiso…

Antifa ani nepozná svojich zakladatelov. Z čoho a ako sa ich hnutie ako také vyvinulo. A na prípradné otazký na internetových fórach reagujú vyhýbavo alebo postnú nejaký citát z Wikipédie. Vskutku úbohe.

Keď sa povie Antifa mnohým napadnú ich šatky , ktoré nosia. Nosia ich lebo majú strach z vlastných názorov , a boja sa spravodlivej odplaty za skutky ktorými sa tak hrdia. Na našich stránkach máme fotografie takmer všetkých našich členov. Neskrývame sa , dokážeme sa obhájiť. Len nám k tomu nedávajú príležitosť. Vedia že máme pravdu.

A dnešný režim sa bojí mnohých vecí. Krachu , káuz , a podobne ale najväčší strach má s pravdy. A my sme tá pravda.

M.K.

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: