Podporuje Policajný zbor SR obchod s drogami?

25. marca. 2008 o 23:18 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Podporuje Policajný zbor SR obchod s drogami?

policia.jpgJe piatok 14.3. 2008. V Nitre sa má o 16:00 začať občiansky protest proti drogám. Drogovému problému sa v súčasnosti venuje veľmi málo priestoru. Nakoľko Slovenská pospolitosť vždy tvrdo vystupovala proti drogám, rozhodli sme sa, že tento pochod podporíme a upozorníme na vzrastajúci problém.
Už pár dní pred akciou bolo možné si prečítať, že sa bude konať pochod neonacistov. Samozrejme sme s tým počítali, pretože všetko, čo vadí ľavicovej špine je označované za neonacizmus. Rôzne protislovenské organizácie na čele s Ľuďmi proti rasizmu dali jasne najavo svoj postoj k drogovému problému. Nič iné sa nedalo čakať, keď jeden popredný člen tejto bandy je známy svojou obľubou marihuany, či iných drog.
Ráno dňa pochodu proti drogám nám bola podaná správa, že zvolávateľ zhromaždenia bol zatknutý políciou. Dosť ma zarazilo, že bol zatknutý práve v deň pochodu. Náhoda? Určite nie. Zvolávateľa pustili z cely predbežného zadržania onedlho po ukončení  akcie. Zase sa ukázala pravá tvár našej pseudonárodnej, bolševickej a teroristickej vlády.
Po príchode na miesto zhromaždenia sme boli prekvapení hojnosťou policajných síl, ktoré boli nasadené na dohliadanie na poriadok na verejnom zhromaždení. Už vopred bolo jasné, že takáto sila bude slúžiť iba na rozbitie verejného zhromaždenia povoleného mestom. Vedelo sa, že sa vládna moc pokúsi zrušiť zhromaždenie. No i napriek tomu, i napriek hustému dažďu prišlo veľa odhodlaných mladých ľudí, ktorí prišli vyjadriť svoj názor. Hneď pri vstupe sme boli stiahnutí do policajného mlynčeka šikany, buzerácie a zastrašovania. Boli sme prehľadávaní ako nejakí zločinci. No i napriek tomu sa mladí ľudia nenechali znechutiť a vyčkávali na začiatok sprievodu. Čakalo sa dosť dlho a nebolo jasné, prečo nás tí milí pani so zbraňami namierenými proti nám nechcú pustiť ďalej. Keď som sa náčelníka mestskej polície spýtal, čo sa deje, cynicky mi odpovedal, že čakáme na pána zvolávateľa. Nakoľko verejné zhromaždenie môže prebiehať aj bez zvolávateľa, vybrali sme spomedzi seba predpísaný počet usporiadateľov. No i napriek tomu sme nemohli ďalej pokračovať v pôvodnom pláne zhromaždenia. Jediné, čo sme dostali ako odpoveď boli podlé úsmevy marxistických prisluhovačov v uniformách. Keď zbadali odhodlanie v našich očiach a to, že nás nijakým spôsobom nedokážu zastrašiť, začali demokraciu brániť iným spôsobom . Spôsobom, ktorým tu štyridsať rokov zastrašovali Slovákov politickí predchodcovia súčasnej vlády. Začali sa vyhrážať jednotlivým účastníkom zhromaždenia, že budú mať problémy v práci, že ich zoberú nevedno kam a tam sa s nimi budú rozprávať a podobné boľševické praktiky. No nemalo to význam. Všetci zhromaždení ľudia chceli pokračovať ďalej. Potom nám ukázali akési čestné vyhlásenie, na základe ktorého sme si nemohli určiť usporiadateľov. Stálo na ňom to, že usporiadateľov si určí zvolávateľ po príchode na verejné zhromaždenie. Bolo dosť čudné, že toto vyhlásenie bolo posielané faxom. Ukazoval nám ho zástupca obce. Je dosť čudné, že ak toto vyhlásenie bolo napísané v podateľni mestského úradu, na čo sa posielalo faxom na ten istý úrad? A je aj dosť čudné, že si nepriniesli originál takéhoto dôležitého tlačiva. Že by bolo toto čestné vyhlásenie podpísané pod nátlakom na cele predbežného zadržania? Nevedno. Ale je to asi najpravdepodobnejšia odpoveď. Nechceli sme byť bití obuškami a nakladaní policajnými autami a potom zase bití na CPZ, tak sme sa radšej medzi sebou dohodli, že tento pochod uskutočníme v nejaký iný dátum. No čuduj sa svete, nechceli nás ani pustiť s policajnej ohrady. Polícia púšťala účastníkov zhromaždenia po malých skupinkách.
Je očividné, že vládna moc chcela za každú cenu zabrániť tomuto pochodu. Prečo tomu tak je? Bojí sa táto vláda hlasu mladých odhodlaných ľudí? Asi aj sama polícia sa bála prejavov, ktoré mali byt práve aj o spolupráci polície z drogovými obchodníkmi. Opäť sa potvrdilo, že nežijeme slobodne, ale v okovách boľševickej totality. Pán Fico bol dobrým žiakom komunistickej strany. Týmto pochodom sme dokázali, že na Slovensku je ešte dosť ľudí, ktorí chcú slobodne vyjadrovať svoje názory. A pánom boľševikom so SMERu a sionistickým agentom so SNS odkazujeme, že my sa vyhrážok a žalára nezľakneme. Že budeme vždy stáť na stráži slobody nášho národa. Uvidíme sa na ďalšom pochode proti drogám
Staršina MO SP Hlohovec


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: