Svorne napred!

3. marec. 2008 o 0:40 | Kategória: Kosovo, Reakcie | Komentáre vypnuté na Svorne napred!

kosovo-protest.jpgPráve teraz zažíva Slovanstvo veľkú skúšku. Naši nepriatelia nás skúšajú či ešte držíme spolu. Ak sa ukáže, že nie, pritvrdia a budú sa snažiť urýchliť našu likvidáciu.  Po kúskoch nám chcú brať našu zem. V nenápadnejšej forme bez násilia sa to deje aj na Slovensku. Veď o čom je Schengenský priestor, Lisabonská zmluva, rôzne nátlaky z centra EÚ o tom aké zákony má naša vláda prijať? V Srbsku dovolia zem odtŕhať a našu nenápadne asimilujú. Ak sa niekto naivne domnieva, že sa uznaním Kosova snáď vyrieši časť problémov s utečencami, tak je na veľkom omyle. Tí albánski mafiáni ktorí majú na Slovensku a iných krajinách Európy rozbehnuté dobré kšefty s drogami a bielym mäsom, určite nemajú záujem vrátiť sa do novovzniknutého štátu Kosovo.
To znamená, že vytrhnuté srdce Srbska neprinesie ani minimálne pozitívum, ak by si to snáď niekto mohol pomyslieť. Je to iba obyčajná sprostá zlodejčina našej zeme. Áno aj keď som Slovák, píšem o našej zemi. Pretože som aj  Slovan a v tom prípade sa jedná aj o moju zem. V tomto je naša sila. V jednote! Stále na nás používajú starý trik: rozdeľuj a panuj. Ak sa teraz bojíme mocných nepriateľov, ak sa spojíme v všeslovanskej jednote, budú sa báť oni nás a nikdy viac si nedovolia ani na jeden náš národ.
No nemôžem tu rozprávať o slovanskom spolčovaní sa, pokiaľ sa nedokážu spojiť organizácie národnej opozície za spoločnú vec. Dúfam, že táto facka od svetového sionizmu nás konečne preberie. Pevne verím, že oni nevyhrali a mi sa stretneme v uliciach (najbližšie v Bratislave). My mladí národovci ukážeme celému Slovensku a celému svetu kam kráčame:  ZA SLOVANSTVO, SVORNE NAPRED!

Marcel PN

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: