Zhanobenie pamiatky nášho prvého prezidenta Dr. Jozefa Tisa

26. februára. 2008 o 23:41 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie | Komentáre vypnuté na Zhanobenie pamiatky nášho prvého prezidenta Dr. Jozefa Tisa

zhanobeny-hrob-pana-prezidenta-j-tisa.jpgV noci na 26. februára zatiaľ neznámi páchatelia zhanobili hrob nášho prvého slovenského prezidenta Dr. Jozefa Tisa na Martinskom cintoríne v Bratislave. Tento hanebný a ničím neospravedlniteľný zločin, nebol zákerným páchateľom uskutočnený iba na osobe nášho prvého prezidenta, ale bol spáchaný na celom slovenskom národe a štáte, ktorého čelným a nezištným predstaviteľom nepochybne Jozef Tiso bol. Zároveň sa to dá chápať aj ako útok voči katolíckej cirkvi a  kresťanstvu, nakoľko došlo k zhanobeniu hrobu katolíckeho kňaza.

Slovenská pospolitosť chápe tento trestný čin, ktorý svojou ohavnosťou páchateľ spôsobil, ako akt hanobenia slovenského národa, slovenského štátu a kresťanského presvedčenia. Pevne veríme, že bude tento zbabelý a podlý páchateľ vypátraný a prísne potrestaný. Zároveň veríme, že slovenská polícia a kompetentné osoby urobia všetko pre to, aby sa už viac takýto zákerný skutok nestal. Hanobiť hrob kohokoľvek a kdekoľvek, patrí medzi najzákernejšie a najzbabelejšie skutky, akého sa človek vo svojej úbohosti môže dopustiť.

Slovenská pospolitosť z tohto hanebného zločinu viní každého jednotlivca, skupinu osôb,  politické strany alebo organizácie, ktoré sa podieľali na cieľavedomej antikresťanskej a protislovenskej kampani, očierňujúcej osobu nášho prvého slovenského prezidenta Dr. Jozefa Tisa, ktorú títo štváči u nás roky verejne a hlavne neprávom dehonestovali. Táto kampaň vedome pripisovala a pripisuje Jozefovi Tisovi to, za čo ako človek a prezident nemohol niesť a ani nenesie žiadnu zodpovednosť. To, že páchateľ konal pod vplyvom tejto kampane, jasne potvrdzujú nápisy, ktoré páchateľ na pomník hrobu Jozefa Tisu načmáral. Obzvlášť viníme z tohto skutku sionistov a ich prisluhovačov, ktorí vedome a cielene k takémuto skutku vo svojej činnosti nabádajú.
Všetky tieto osoby budeme brať na zodpovednosť, pokiaľ verejne tento nehanebný extrémistický zločin neodsúdia, alebo sa aspoň od neho nedištancujú.

Je viac, ako zrejmé že páchateľom bol nejaký primitívny výrastok s pomýlenými názromi, ktorý sa snaží svoje komplexy menejcennosti eliminovať na niekom, kto sa nemôže brániť. Zároveň si myslíme, že bol k tomuto zločinu navedený sionistickou loby, ktorá na takéto veci využíva svoj nástroj teroru – primitívov z radov anarchokomunistov a extrémistického hnutia antifa.

HV SP


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: