Za pravdu a spravodlivosť

26. februára. 2008 o 1:25 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Za pravdu a spravodlivosť

domobrana.jpgV dnešnom modernom svete  je úžasné pozorovať silu mladých ľudí, ktorí sa snažia bojovať proti zlému a nespravodlivému systému v ktorom žijú. Väčšina mladých ľudí cíti, že tu niečo nehrá, vedia, že tu niečo nie je v poriadku. Nedá sa nič iné, len konštatovať, že majú pravdu.  Môžeme pozorovať zväčšujúci sa úpadok spoločnosti, narastá kriminalita, alkoholizmus, bezohľadnosť, sociálna nespravodlivosť, narkománia… a mnoho iných javov, ktoré rozrušujú prirodzený život človeka.
Na základe týchto javov sa utvárajú rôzne skupiny mladých ľudí. Tie sa svojským spôsobom  snažia proti týmto neprávostiam bojovať. Snažia sa narúšať momentálne existujúci prehnitý systém. Každá skupina má svoju ideológiu, svoju predstavu, ako má fungovať svet. Skoro v každom človeku je túžba po spravodlivosti, no nie všetci si to dokážu uvedomiť. Práve preto si vyberajú hnutia, ideológie či dokonca subkultúrne  smery, ktoré približne vyjadrujú ich pocity.
Ohromná chyba. Presne to dnešný systém chce. Riadi sa starým heslom: rozdeľuj a panuj. Práve preto sa aj k nám na Slovensko, už dlho tlačia rôzne cudzie a nezmyselné ideológie či hnutia. Tí, ktorí z dnešného stavu spoločnosti ťažia a parazitujú na ňom, veľmi dobre vedia o sile mladých ľudí, ktorí sa proti ním neboja búriť. Vedia o potrebe revolty u mladých. A tak mladým dávajú na výber veľa proti sebe stojacich možností. Pretože, keď ich rozdelia na nepriateľské tábory, nikdy nedosiahnú potrebnú silu na zmenu. Väčšina sa buď  sama čoskoro navzájom zničí,  alebo pre vidinu bezvýchodiskovej situácie stratí chuť boja  a následne sa sama svojich ideálov pod ťarchou okolia vzdá.  Tých odvážnejších a vytrvalých dostanú zákonmi, alebo účelovou diskreditáciou.
Ako príklad rozoštvávania mladých ľudí, ktorí s týmto dnešným zlým systémom nesúhlasia a sú právom nespokojní, uvediem čudné nálepkovanie a nezmyselné rozdeľovanie národa na pravicu a ľavicu. Len málo ľudí na svete si uvedomilo túto čudnú hru.  U nás ich tiež nie je veľa. Medzi týchto ľudí patrí napríklad Slovenská pospolitosť. My sme sa nepridali do tejto hry. Odmietli sme ju, a preto sa nás snažia zničiť. Všeobecne sme označovaní za krajnú pravicu. My s tým nesúhlasíme. My, nie sme pravica ani ľavica. My sme Slovenská pospolitosť. My nedelíme ľudí na pravicu a ľavicu. My delíme ľudí na spravodlivých a nespravodlivých, na tých čo robia pre národ, alebo proti národu. Očierňovať sa nás snažia aj pre to, aby sa náhodou nezobudil niekto z „ľavicového“ tábora a nezačal s nami náhodou súhlasiť. A preto o nás rozhlasujú, že sme tí najväčší  fašisti a rasisti. V „pravicovom“ tábore sa zase rozhlasuje, že nie sme dostatočne radikálni a krajne pravicoví. V zahraničí o nás rozprávajú, ako o hrozných šovinistoch.
Všade sa nám snažia robiť nepriateľov. No sme stále tu. Nepotrebujeme cudzie ideáli. Zatiaľ čo väčšina je presvedčená o svojej pravde, ktorá k nám prišla z nejakej cudzej ideológie, my sme nadviazali na náš vlastný a tradičný slovenský spôsob. Hlásame  medzi ľuďmi pravdu. Hlásime sa k svojmu prirodzenému slovenskému a slovanskému vedomiu a svedomiu. To je to, čoho sa tak boja. Boja sa dňa, keď sa spoja všetci spravodliví a čestní Slováci a Slovenky a povedia nie! Už bolo dosť neprávosti a parazitovania na našej pôde a práci. Ale zatiaľ čo nás prenasledujú, spravodliví mlčia. Naši odporcovia sa neštítia  použiť akékoľvek klamstvo a úskok, len aby nás očiernili. Nemôžu si pomôcť a tak v mašinérii proti nám musia porušovať vlastné pravidlá a zákony, ktoré si vymysleli. Už je to tak ďaleko, že aj tí, čo stáli na našej strane sa proti nám otočili. Zapierajú nás, len aby aj oni neboli označení tak ako my. Neuvedomujú si, že keď sa dostanú tam kde sme, alebo sme boli, tak sa im stane to isté. Najhoršie na tom je aj alarmujúci fakt, že aj niektorí ľudia, ktorí vedia kde je pravda, začali o nej pochybovať, alebo tejto účelovej a zlomyseľnej kampani proti nám podlahli a začali jej veriť. Nie nadarmo sa hovorí, že sto krát opakovaná lož sa stane pravdou.  Jednotlivcov môžu zlikvidovať kedykoľvek, ale silný jednotný celok nikdy.
Treba si vážení uvedomiť, kto skutočne proti tomuto zlu a neprávosti  bojuje, a kto zlu  svojím konaním, alebo nekonaním pomáha.

Marcel PN a Kovlad


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: