Cena Mila Urbana 2008

26. februára. 2008 o 1:13 | Kategória: Zaujímavosti | Komentáre vypnuté na Cena Mila Urbana 2008

cena-mila-urbana.gifSlovenská pospolitosť vyhlasuje súťaž pre ľudí, ktorí sa neboja písať svoj pohľad na spoločnosť, alebo historické a politické udalosti.

Súťaž sa koná na počesť Mila Urbana, slovenského spisovateľa, prekladateľa a novinára. Jedného z najvýznamnejších reprezentantov slovenskej modernej literatúry. Dlhoročného redaktor a šéfredaktora slovenských novín.

Touto cestou oslovujeme všetky pronárodné organizácie a internetové stránky s prosbou o pomoc pri jej organizovaní, zverejnením výzvy pre čo najväčší počet národovcov.

Téma:

Články poukazujúce na nedostatky, závažné chyby a problémy týkajúce sa dnešného sveta, politiky, udalostí,…
Podľa zváženia je možné pripojiť fotografie, kresby a pod.

Práce  treba zasielať na e-mail spravca@pospolitost.org.  Do kolonky predmet, treba uviesť “Cena Mila Urbana 2008”. Uzavierka súťaže bude 6.12.2008. Po tomto termíne bude do dvoch týždňov vyhodnotený najlepší príspevok, ktorého autor následne dostane cenu Mila Urbana pre rok 2008. Aj pre autorov ostatných desať najlepších článkov, ktoré naša komisia vyhodnotí, ako najlepšie príspevky, sme pripravili zaujímavé vecné cenami. Do súťaže sa zaraďuje iba ten zaslaný článok, ktorý uverejníme na blogu SP (www.pospolitost.wordpress.com).
Za spoluprácu a účasť vopred ďakujeme.
Písať môžete aj pod pseudonymom. Naša korektnosť je zaručená.

S pozdravom
Verní sebe, svorne napred!
Správca blogu SP


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: