Thor Steinar = hon na čarodejnice

25. február. 2008 o 1:57 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie | Komentáre vypnuté na Thor Steinar = hon na čarodejnice

ts.jpg Niekde som čítal, počul alebo to snáď je aj nejaká z hlavných vlastností zriadenia, ktoré je paródiou na demokraciu, že cenzúra je neprípustná a existuje niečo ako sloboda prejavu.
Ak si to vysvetľujem správne, tak za prejav možno považovať aj prejav neverbálny – obliekanie. V modernej Európe je veľmi v kurze ľavicový extrémizmus a “antifa” náboženstvo, tento zhubný fenomén prerástol aj do vysokej politiky. Niemandi z antifa hnutí dokonca fungujú ako “experti” na zostavovanie policajných manuálov pre klasifikáciu čarodejníc. Do manuálov nakreslia rôzne znaky, ktoré podľa nich nesú jasné známky pravicového extrémizmu a stádo blbečkov sa manuálmi riadi.
Medzi typických expertov, ktorý všade bol a všetko vie najlepšie, patrí aj Laco Ďurkovič z TV JOJ.

Jedna z obetí chorobného bujnenia antifa rakoviny je nemecká odevná značka Thor Steinar, ktorá doplatila na to, že používa symboliku nordickej mytológie – runové písmo. Logo Thor Steinar bolo pôvodne zostavené z rún “Tyr” (písmeno T) a “Sol” (písmeno S) – skratka Thor Steinar – TS.
Runa Tyr je runou šťastia, duchovného víťazstva, plodenia a večnej premeny. Runa Sol je runou víťazstva, slnečnej sily, je runou bojovníka – víťaza.

Antifasom runové písmo pripomína znak nacistickej organizácie SS, takže podľa ich zvrátenej logiky všetko, kde sa vyskytujú runy, je nacistické, neonacistické, pravicovo-extrémne atď., fantázii sa medze nekladú.
Pri Thor Steinar zašli asi najďalej ako sa len dalo a povymýšľali rôzne konšpiračné teórie a tajné odkazy zašifrované v logu značky a na všetkých jej produktoch.

Pobavte sa, čo dokázali vymyslieť a predložiť berlínskemu súdu ako dôkaz:
Berlínsky súd, ktorý asi nechcel na seba zbytočne pútať pozornosť a zahrávať sa s fanatikmi, aby nebol označený za pro-nacistický, pôvodné logo Thor Steinar, zložené z rún, svojím rozhodnutím v roku 2005 zakázal. Nezakázal však činnosť firmy MediaTex GmbH, ktorá značku Thor Steinar vyrába a predáva aj naďalej.

Zdá sa, že chaos v zákonoch a nestrannosť nemajú len slovenské súdy, ale aj tie nemecké. Spomínaný berlínsky súd v roku 2006 odsúdil chlapíka za nosenie pôvodného loga na 7 mesiacov a 150 hodín verejných prác. Paradoxom je, že rovnaký súd, ale iný sudca, o niekoľko mesiacov skôr oslobodil iného chlapíka obvineného z toho istého ťažkého zločinu.
O čo tu vlastne ide?

Je desivé, že banda dobre organizovaných paneurópskych antifa zaslepencov, jednoducho dokáže zničiť alebo aspoň poškodiť ľubovolnú firmu, ktorá sa im znepáči. Stačí vykonštruovať nacistické spojenectvo vo forme nezmyselných šifier a firma môže uvažovať o bankrote.
Toto celé je svedectvom ich neúcty k hodnotám demokratickej spoločnosti a pohŕdaním súkromným majetkom.

Možno je len otázkou času, kedy sa vznesú žaloby na Mercedes – Adolf Hitler a jeho generalita sa vozila predsa na Mercedesoch. Pokojne môžu zaútočiť aj na Volkswagen a Porsche, veď tieto firmy začali, podľa návrhov Adolfa Hitlera, vyrábať “ľudové vozidlo”, ktoré v podobe New Beatle prežilo dodnes.
Mediálne najznámejšia neonacistka na Slovensku, musí teda podľa logiky antifasov byť Zuzka Belohorcová, jeden taký Beatle jej hovorí pani 🙂

Hugo Boss je tiež dobrý cieľ, uniformy SS šila práve táto firma. Je to škandál, jednoducho identifikovateľný nacista je už vlastne každý dobre oblečený manager, ktorý dnes oblieka SS uniformu nenápadne maskovanú za kvalitný oblek.

A čo len firma IG Farben, ktorá sa podieľala na výrobe Zyklon B – plynu, ktorý údajne zlikvidoval v koncentračných táboroch tisíce Židov. IG Farben, ktorá vo forme známejších dcérskych firem ako AGFA, BASF alebo Bayer, žije stále.
Tu všade by podľa ich logiky mali smrdieť “nacistické” peniaze, firmy by určite mali byť zakázane a zákazníci kupujúci ich produkty by mali dostať trest smrti, veď podporujú firmy, ktoré prežili dodnes aj z nacistických peňazí.

Čudujem sa, že fanatikom nevadí značka Helly Hansen, ktorá má v logu natvrdo HH, čo podľa spomínanej logiky musí byť skratka Heil Hitler.
Bože chráň, aby oblečenie HH začali nosiť nakrátko ostrihaní chalani, hneď by bol problém na svete.

Skutočnosť, že Európska únia je vlastne “Tretia ríša s ľudskou tvárou” nemá asi veľmi význam ani spomínať. Všetci by sme mali spáchať hromadnú samovraždu, lebo sme toho súčasťou.

Svojím idiotským lovením čarodejníc dosiahli to, že značka Thor Steinar je symbolom rebélie a odporu voči nekonečnej ľudskej blbosti. V skutočnosti by sa mali šéfovia MediaTexu antifa chamradi poďakovať, lebo podľa mojich informácií dosahuje značka rekordné predaje.
Ja kupujem Thor Steinar od jeho vzniku a kupovať ho budem aj ďalej, nič nelegálne na tejto značke nie je a vykonštruované blbosti ma jednoducho nezaujímajú.

Označíte ma za neonacistu? Nech sa páči, ale upracte si najprv pred vlastným prahom a spomeňte, kedy naposledy ste si šlehli nejakú tú tabletku od firmy Bayer napríklad… Ja ani neviem čo slovo neonacista znamená, ale viem, že dnes frčí a používa sa ako univerzálne označenie každého, kto má na určité témy odlišné názory od majoritnej spoločnosti.

Ľubomír Kopáček

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: