Červený teror

21. február. 2008 o 23:59 | Kategória: AntiAntifa, Reakcie | Komentáre vypnuté na Červený teror

odpad.jpgV rámci koordinovaných útokov podpálili dnes ráno neznámi páchatelia v Aténach osem bánk, jednu poisťovňu a niekoľko áut štátnych agentúr a bezpečnostných firiem.
Podľa gréckych bezpečnostných zdrojov pri násilných akciách nikto neutrpel zranenia. Podpaľačské akcie, pri ktorých útočníci na celom území Atén použili po domácky vyrobené výbušniny, sa odohrali v časovom rozpätí 10 až 12 minút.

Desiatky svojráznych anarchistických a krajne ľavicových skupín v Aténach a iných gréckych mestách pravidelne útočí na banky a vládne budovy.

V uplynulých mesiacoch sa počet takýchto násilností, pri ktorých sú vo väčšine prípadov spôsobené len menšie materiálne škody, zvýšil, uvádza agentúra Reuters.

Takže toto sú tí neškodní anarchisti, ktorí sú prezentovaní médiami aj na Slovensku ako baránkovia. Nedávno boli rôzne anarchokomunistické skupiny (kam patrí aj antifa) priam vyzdvihované v istom podradnom týždenníku. Isto viete, že títo extrémisti veľmi rýchlo preberajú názory z akéhokoľvek miesta na Zemi, pokiaľ im to vyhovuje. Ako sa demonštrovalo proti globalizácii rozbíjaním obchodov podľa vzoru zo zahraničia, tak môžu vzniknúť rôzne ľavicové skupiny podľa vzoru z Grécka.
Predstavme si, ako by to vyzeralo, keby sa prebrali všetci anarcho extrémisti na Slovensku a začali podpaľovať budovy. Onedlho by sa k tomuto boju blbov proti zdravému rozumu, určite pridali naši (rabovať vždy pripravení) cigáni. Veď sú iba hladní a majú právo sa najesť. Možno by využili svoju príležitosť aj ĽPR a začali na námestiach, v rámci nového honu na čarodejnice, upaľovať náhodne vytipovaných občanov, ktorí nesúhlasia s najnovšou dogmou ,,multikulturalizmus alebo smrť“.
Áno, poviete si, že to nie je možné. No koľko nemožností sa momentálne deje na svete. Všímajte si aj správy, ktoré nie sú tak medializované. Budete zhrození. Dejú sa veci proti rozumu a to nevravím o medializovaných násilnostiach a vraždách. Tie ako by vás mali iba otupiť a pripraviť na horšie veci. Tak ako sa veľa Srbov, žijúcich vo svojom štáte, zrazu ocitli v cudzom štáte. Predstavte si ten šok, že sa zobudíte vo svojim domom v cudzom štáte plnom ľudí, ktorí vás nenávidia. Ktovie čo vládcovia sveta zamýšľajú ďalej.

Marcel PN

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: