Víkend na horách

11. február. 2008 o 23:56 | Kategória: Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Víkend na horách

chata.jpgMám za sebou ďalší úžasný víkend v spoločnosti ľudí ktorých mám rád. Tentoraz sme sa zišli v prekrásnom horskom prostredí na chate. Mnohí z vás sa už pousmiali. No tí museli vyzerať. A aj sme vyzerali, ale nie tak ako si myslíte. Naše stretnutia sa odohrávajú totižto bez alkoholu. No a prečo teda píšem, že sme vyzerali? Pretože náš odpočinok na chate je aktívny. Nejdeme sa opíjať, aby sme na problémy zabudli. Miesto alkoholu máme pohyb na čerstvom vzduchu, aby sa nám ,,prevetrali hlavy“ a potom sa snažíme problémy riešiť. Tak to vyzeralo aj teraz.
V piatok po ubytovaní nasledovala spoločná večera z vlastných zásob a potom krátky test našich vedomostí. Nikto z nás nemá žiadne veľké nedostatky čo nás všetkých uspokojilo. V sobotu hneď ako sme sa naraňajkovali nasledoval  tréning a ukážky sebaobrany. Ako sme videli pred Vianocami, po útoku na nášho člena neznámym útočníkom, my, národná opozícia sa musíme brániť pred extrémistami. Po obede nasledoval krátky výlet do okolitých hôr. Potom sme všetci spoločne pripravovali večeru za spevu národných piesní. Večer nasledovala debata a potom sme už radi šli spať plný nových zážitkov. V nedeľu sme si dali ešte krátky tréning a po obede a uprataní chaty sme sa rozlúčili s krásnym prostredím a vydali sa na cestu domov.
Po takomto víkende som nabitý toľkou energiou, ktorá mi vydrží na dlhú dobu. Myseľ obohatená o nové poznatky. Telo posilnené a zocelené. A duša šťastná, že sú ľudia ktorý vám rozumejú, na ktorých sa môžete spoľahnúť. Týmto by som sa chcel ešte raz poďakovať bratovi Mariánovi za trpezlivosť ktorú s nami mal. A zároveň chcem aspoň za našu MO sľúbiť, že do ďalšieho stretnutia sa naša telesná zdatnosť  oveľa zlepší, aby sme sa mohli naučiť nové veci.

Marcel PN

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: