Hákový kríž si vyrezala sama…

31. decembra. 2007 o 14:17 | Kategória: Reakcie | Komentáre vypnuté na Hákový kríž si vyrezala sama…

kricte.jpgDennodenne sme zaplavovaný správami o útokoch na akékoľvek etnické, rasové a iné menšiny. O útokoch domnelých rasistov a „neonacistov“, ktorý sa predháňajú v ukrutnostiach páchaných na svojich údajných nevinných obetiach. Podľa médií a takých protislovenských extrémistov ako sú aktivisti o. z. Ľudia proti Slovensku, alebo ako si sami hovoria “proti rasizmu” sa môže ich obeťou   stať skutočne ktokoľvek z nás, alebo našich blízkych. O skutočných zločinoch páchaných na nás z radov našich „nevinných“ menšín sa radšej mlčí. Mnohokrát sa na vec zabudne, ale ak sa človek začne trošku viac zaujímať o pozadie a navštívi aj politicky nekorektné média, zistí že celá vec bola buď nafúknutá, vymyslená, prekrútená alebo sa vôbec nestala. Vo veľa prípadoch sa potvrdí klamstvo „napadnutého“ a vymyslenie celého prípadu. Keď títo „neonacisti“ nespravia dlho nič zlého, musíme verejnosti niečo podsunúť, aby sa ľudia začali báť. A v kontexte z neonacizmom budeme podsúvať ľudom ilustračné zábery iných organizácii a združení, hlavne tých, ktorí svojou činnosťou neporušujú zákon a nemáme na nich čo vytiahnuť. A tak sa postupuje najmä voči Slovenskej pospolitosti. Verejnosť je masírovaná v takom duchu, že sa slovné spojenia nemajúce nič spoločné stotožňujú. A tak si nevedomá verejnosť spája všetko možné, hlavne to čo chcú kristoborci a celá satanova synagóga. Vymyslia si akýsi neonacizmus. A vždy sa nájdu opití výtržníci, ktorí nemajú žiadne politické a historické vedomie a radi sa na týchto výmysloch zvezú a začnú robiť to čo od nich média očakávajú. To vedie k rôznym nezmyselným trestným činnom. Ale veľká časť, ba povedal by som priam väčšinová z toho sú výmysli a účelovo prekrútené nezmysli.
Nie je tomu tak dávno, kedy prebehla našimi a zahraničnými médiami spáva z Nemecka, kde mala „skupina neonacistov“ vyrezať do kože 17násť ročného dievčaťa hákový kríž. Okolo prípadu kolovalo množstvo nejasnosti najmä v pozadí vyšetrovania. A aký je výsledok?
Dve lekárske vyšetrenia preukázali, že si dievča spôsobila zranenia sama a všetko si vymyslela. Naše média po vzore tých nemeckých račej mlčia a nemajú žiadnu snahu uviesť veci na pravú mieru. Čo iné by sme mohli očakávať.
O čo vlastne išlo?
Mediána správa (samozrejme neobjektívna) hovorila o tom, ako neonacisti v nemeckom mestečku Mittweida (Sasko) vyrezali 17násť ročnej dievčine do kože hákový kríž po tom, ako sa zastala šesť ročného dievčatka z rodiny prisťahovalcov, ktorú obťažovali. Každého napadne, že sa jedná o prejav primitivizmu, s čím mi neostáva nič iné len súhlasiť. Celá kauza je však sprevádzaná množstvom nejasností, o ktorých už  média neinformujú. Jednou zo zvláštností je, že sa útok mal odohrať už 3. novembra, dievča však všetko nahlásila až o desať dní neskôr, čo nie je zrovna obvyklé.  Polícia celý prípad prešetruje, avšak dlho nevypočula ani jedného svedka, aj napriek tomu že média informovali o tom, že sa celému brutálnemu aktu prizeralo mnoho ľudí z okien a balkónov. Je skutočne zvláštne, že by si v tak malom meste (17 000 obyvateľov), kde sa ľudia navzájom poznajú, nikto ničoho podozrivého nevšimol. Neexistuje jediná stopa, jediný svedok a ani jediný dôkaz, že by sa malo jednať o neonacistov, ako sme boli médiami informovaný. Celé to tak vyzeralo, ako novinárska kačica, ktorá bola vehementne politicky využitá. V Nemecku nič neobvyklé…
Nemusíme ani chodiť do zahraničia. Stačí si spomenúť na vraždu študenta Daniela Tupého z pred dvoch rokov, kedy bez akýchkoľvek relevantných dôkazov, zvalili jeho smrť na neonacistov. Bez dolapenia, alebo odsúdenia páchateľa a preukázaného motívu mu odhalili pamänú tabuľu a sochu, na ktorej stojí že sa stal obeťou rasizmu, neonacizmu a neviem čoho ešte. Za pozornosť stoja aj  údajné rasové útoky voči príslušníkom rôznych menšín, kde sa preukázalo že si za napadnutie mohli svojim neprístojným chovaním, alebo kriminálnou činnosťou z minulosti a ich rasová alebo etnická príslušnosť  nehrala žiadnu rolu. 

Kovlad


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: