Útok voči Slovenskej pospolitosti

27. december. 2007 o 14:04 | Kategória: AntiAntifa, Domáce udalosti | Komentáre vypnuté na Útok voči Slovenskej pospolitosti

anarchobolsevici.jpgBrutálny útok na člena Slovenskej pospolitosti deň pred Štedrým dňom (23.12.2007).

V čase, keď sa väčšina ľudí pripravuje na oslávenie Vianočných sviatkov, sa nájdu takí, ktorí sa neštítia spáchať ani tie najohavnejšie činy. Obeťou útoku, podľa všetkého ľavicového extrémistu, sa stal mladý člen Slovenskej pospolitosti, vracajúci sa za bieleho dňa z nedeľných Bohoslužieb. Keď na zastávke Zochova prechádzal okolo neznámeho muža, ten na neho z ničoho nič, bez akéhokoľvek varovania, zákerne zaútočil boxerom a spôsobil mu zranenia tváre, zlomeninu nosa a vybité zuby. Pritom útočník vykrikoval na margo odznaku Slovenskej pospolitosti, ktorý mal člen SP pripnutý na bunde v tom zmysle, „čo si to dovoľuje nosiť, čo aká Slovenská pospolitosť“ a pod. Spôsob i dôvody jeho útoku svedčia o zbabelosti a primitívnosti, nie o hrdinstve, ako sa možno teraz mylne domnieva. Hoci bolo na mieste prítomných viacero ľudí, tí sa len nečinne prizerali a nepokúsili sa ani pomôcť zranenému mladíkovi, ani chytiť agresívneho páchateľa, ktorý nerušene pokojnou chôdzou odkráčal. Privolaná polícia z celkom nepochopiteľných dôvodov nevypočula osoby, stojace na zastávke. A sanitke trvalo až polhodinu, kým na miesto dorazila.

Ešte väčším prekvapením však bolo, keď sa policajti pokúsili následne celú situáciu hodnotiť len ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu, lebo podľa údajnej lekárskej správy je doba liečenia len 5 dní! Kto zažil, čo je to mať dolámané zuby, ten vie, že je to absolútny nezmysel. Okrem toho samotný fyzický útok na verejnosti, zvlášť s takýmito následkami, možno jednoznačne hodnotiť aj ako trestný čin výtržníctva. Útočník udieral napadnutého iba do nechránenej tváre, pretože mu chcel spôsobiť čo najvážnejšie zranenia. Náš napadnutý člen chcel od policajtov aby sa incident považoval za extrémistický útok, keďže je oprávnené podozrenie, že útočník bol ľavicový extrémista a mladíka napadol kvôli jeho národnej orientácii, čiže inému presvedčeniu. No túto poznámku nezobrali do úvahy. Taktiež bol náš člen presviedčaný policajtom, aby na útočníka nepodával trestné oznámenie. Nakoniec však trestné oznámenie bolo podané. Ide tu o snahu zamiesť elegantne všetko pod koberec, pretože obeťou nie je anarchista, prívrženec Antify ani cigán alebo príslušník národnostnej menšiny, ale obeťou násilia je Slovák a člen Slovenskej pospolitosti? Ak by sa niečo podobné stalo čo i len nelegálnemu imigrantovi, nepochybne by to bolo už ten istý deň v správach a k celej situácii by sa vyjadrovali rôzne mimovládne organizácie. Na porovnanie: Hedviga Malinová a jej zranenia sa nedajú porovnať s týmito zraneniami – neprišla o zuby a nemala ani nič zlomené. Napriek tomu sa z toho stal medzinárodný škandál a dodnes pretriasaná záležitosť… Ak je však pre svoje presvedčenie a odvahu prezentovať ho na verejnosti dobitý člen SP, ako by sa nič nestalo. Dvojitý meter, fungujúci u nás a do neba volajúca nespravodlivosť!

Preto vyzývame všetkých oddaných národovcov, aby sa nenechali utláčať a nedopustili ďalšie násilie a útoky namierené proti ľuďom s národným zmýšľaním a aby podnikli všetky potrebné kroky na ich odvrátenie!

HV SP

Reklamy


Entries a komentáre feeds.

%d bloggers like this: