Briti utekajú z domova pred pliagou politickej správnosti

26. októbra. 2007 o 10:02 | Kategória: Zahraničné udalosti | Komentáre vypnuté na Briti utekajú z domova pred pliagou politickej správnosti

uk_royal_coat_of_arms.pngObyvatelia Británie uvádzajú množstvo dôvodov, prečo sa rozhodli z krajiny natrvalo vysťahovať, ale ich historky majú jedného spoločného menovateľa: život v Británii je teraz už neznesiteľný.
Obávajú sa nezákonnosti a väčšieho terorizmu zo strany rastúcej moslimskej populácie a straty pocitu britskosti, čo ešte väčšmi znásobujú štátne školy, ktoré teraz už odmietajú vyučovať dejiny a kultúru tejto krajiny. Politická správnosť úplne pohltila to, čo značí byť Britom.

Abrahám Lincoln povedal, že žiadna krajina nemôže byť napoly zotročená, napoly slobodná. A žiadna sa nemôže udržať pri živote v prípade, keď dovolí, aby sa dostavili také podmienky, ktoré majú za následok hromadnú emigráciu – zatiaľčo stále prijíma veľký počet cudzincov, prichádzajúcich z prostredia, kde ich neučia prispôsobiť sa, ani byť tolerantný voči iným vierovyznaniam.

A keď berieme do úvahy vysoký počet prerušených tehotenstiev (každé piate tehotenstvo v Anglicku a Walese je umelo prerušené) a počet novorodencov u imigrantov je pritom 15 krát vyšší, to si nevyžaduje experta predvídať, že dni Anglicka, ako sme ho poznali, sú spočítané.

A vo Veľkej Británii a v Spojených štátoch nejde len o demografiu. Ide predovšetkým o to, že nie sme ochotní pred cudzími brániť svoje presvedčenia, svoje dejiny a náboženské ideály, vďaka ktorým sa nám podarilo vytvoriť také krajiny, že iní zatúžili v nich žiť. A deti imigrantov toto považujú za slabosť a začínajú to domácim dávať patrične najavo.

Napríklad deti černošských imigrantov si teraz v multikulturálnej Británii vymysleli novú zábavu: vystriehnu si okoloidúceho osamelého belocha, potom k nemu rýchlo priskočia a za veľkého rehotu ho vyfackajú. To si dovoľujú preto, lebo vedia, že keby sa opovážil brániť, nenašiel by pochopenie u vrchnosti a tlač by ho okamžite obvinila z “rasizmu a nenávisti” alebo z “prehnaného použitia sily”.
Daily Journal, Western Voices
http://www.wvwnews.net/story.php?id=2082
http://www.wvwnews.net/story.php?id=2061

zdroj: prop.sk


Entries a komentáre feeds.

%d blogerom sa páči toto: